Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza perełka z oferia.pl

Stworzenie sklepu internetowego za 600 zł

Cena nie do negocjacji

Deadline - koniec tygodnia

Co najlepsze, pod spodem znajdują się wykonawcy, które oferują zrobienie sklepu za 400 zł z Fakturą xD

Czy istnieje bardziej zepsuta branża niż tworzenie stron www. Chyba tylko projektowanie grafiki, gdzie za stworzenie logo na allegro biorą 50 zł xD.

#webdesign #webdev #oferia #zlecenie #programowanie
Almodovar - Dzisiejsza perełka z oferia.pl

Stworzenie sklepu internetowego za 600 ...

źródło: comment_1586249091WWnD4x2O2uDxr1rPfW374W.jpg

Pobierz
  • 21
@Almodovar: Dlatego, że w dzisiejszych czasach postawić sklep internetowy to jest chwila? Są gotowe CMS-y do takich sklepów nawet są DARMOWE tylko płaci się za jakieś dodatki, skórki, które można sobie stworzyć samemu. Dawniej to faktycznie było skomplikowane i kosztowałoby kupę kasy, teraz to można sobie samemu taki sklep zrobić w kilka godzin bez płacenia komukolwiek.
@wqdqweff: No tak oni żyją w czasach gdy dzwoniło się po firmach znalezionych w necie i wysyłało mailowy spam i oferowało postawienie "STRONY INTERNETOWEJ" specjalnie z dużej litery, która przyciągnie miliony klientów oraz pozycjonowanie w google za 5000zł. Za wsadzenie tam zdjęcia trzeba było zapłacić dodatkowo 100zł netto, za aktualizacje danych 400zł netto, dodatkowo miesięczny abonament za utrzymanie strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wydaję mi się, że sklepu internetowy robi się po to żeby sprzedawał, a nie tylko stał. Wymaga to zapewnienia odpowiedniej optymalizacji SEO, szybkości wczytywania strony. Aby sklep odpowiednio konwertował trzeba też zadbać o intuicyjną obsługę, użyteczność i setki innych rzeczy . O takim czymś jak UX nawet nie wspominam. Zależy jak ktoś definiuję zrobienie sklepu. Ja rozumiem, że klient nie ma wielkich oczekiwań, ale żadna szanująca się agencja, a także freelancer nie
@r0k0: Widzę tutaj dwie sytuacje.
1. Stawiam sklep z darmową skórką i przesyłam filmy z tutorialami jak dodać płatności online, zarządzać sklepem i zmieniać wygląd. Wtedy można się zmieścić w 30 min, ale później klient wystawi oczy i będzie szukał kogoś do ogarnięcia sklepu za dodatkową kasę.
2. Klient ma wymagania co wyglądu strony (większe logo, dwa px w prawo), chce, CEO, aby dodać produkty, ustawić mapę googla, formularz, karuzelę, obrobić