Wpis z mikrobloga

@PieceOfShit: Pixel Experience bardzo fajnie działa, niestety czytnik linii słabo.
Mam zamiar wypróbować EvolutionX, ale z tego co czytam na żadnym biometria nie działa jak na MIUI.
Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, przecież te wszystkie custom ROMy wymagają oryginalnego firmware+vendor więc nie powinno być takich sprzętowych problemów.
  • Odpowiedz
@lunga: ten czytnik to jakaś tragedia. Teraz jestem na Havocu i jest to samo. Tzn działa, ale dopiero jak wybudzisz z ambient display do ekranu blokady. Ten rom ma preinstalowaną ANX Camerę i wygląda to na fork stockowej kamery i działa tak samo. Dzisiaj chyba spróbuję jeszcze raz nowego Lineage z 5 kwietnia.
  • Odpowiedz
@PieceOfShit: To samo, czytnik reaguje dopiero po wybudzeniu, ale i tak z mniejsza dokładnością.
Zmieniałem kernele, aktualizowałem firmware. Jeśli chodzi o aparat to mnie Gcam pasuje.
Daj znać jak ten Lineage.
  • Odpowiedz
@lunga: FOD działa zajebiście z ambient displayem. Praktycznie na strzała. Niestety stockowa apka aparatu nie dorównuje tej z MIUI. Dealbreakerem jest niedziałający Netflix (kod błędu 5.7)
  • Odpowiedz
@lunga: #!$%@?łem. Użyłem MagiskHide props wg. jakiegoś tutoriala i mimo że naprawiło pojawianie się Netflixa w Play, to sprawiło że błąd 5.7 zaczął się pojawiać. Potem usunąłem magiska i przeflaszowałem jeszcze raz MIUI. Jak się okazało nadpisałem oryginalny fingerprint urządzenia i #!$%@?ąc usunąłem jedyną kopię, o której nie wiedziałem. Myślałem że MiFlash mnie ze wszystkiego wybawi. Teraz nie mam już L1, nawet na stockowym MIUI nie działa netflix.
  • Odpowiedz
@PieceOfShit: To gdzie jest zapisany ten fingerprint? Na której partycji? Bo aktualnie mam pixel experience po zrobieniu pełnego wipe z miui i nic się nie namieszało. Jak zrobić jego kopię i awaryjnie przywrócić?
  • Odpowiedz
@lunga: podobno na persist, więc na wszelki wypadek zbackupuj sobie wszystkie. Ja też już miałem chyba 5 custom romów i to nie przeszkadza, ale dopiero gdy użyłem wspomnianego modułu magisk i po nieumiejętnym usunięciu magiska straciłem ten certyfikat.
  • Odpowiedz