Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki mam ogromna prośbę i nadzieje ze ktoś będzie w stanie pomoc mi z moim problem a mianowicie posiadam ps4 pro od 3 lat ostatnimi czasy jej głośność przypominała nie dźwięk konsoli a odkurzacza było to na tyle utrudniające ze momentami bez słuchawek nie było komfortu grania, zdecydowałem się wymienić pastę na procesorze, po rozeznaniu się kupiłem thermal grizzly, niestety z uwagi na chęć budżetowego naprawienia konsoli wymieniona została tylko pasta słyszałem również, że warto wymienić również termopady czego nie zrobiłem. Po wymianie pasty (a właściwie jej nałożeniu to co zaoferowało Sony to chyba resztki po paście nie właściwa pasta ) wydaje mi się ze konsola działa ciszej, ale ! Jednak niekoniecznie w call of duty znów osiąga obroty silnika F-16 dlatego moje pytanie do was drodzy wykopowicze czy wymiana również termopadow znacząca poprawi sytuacje czy moja ps4 pro jest już na wykończeniu ?? Pozdrawiam ! W linku nagrana praca mojej konsoli #ps4 #ps4pro #ps4masterrace #ps4polska #ps4
chinomumino - Witam Mireczki mam ogromna prośbę i nadzieje ze ktoś będzie w stanie po...
  • 15
@chinomumino: miałem to samo słychać było w całym mieszkaniu. #!$%@?łem gwarancje i wyminiłem pastę teraz raz na 2 miesiące otwieram i kompresorem czyszczę wentylator z pyłu itp psikam w całą konsolę i jest cisza jedynie wymiana pasty i naprawdę będzie cicha.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chinomumino: 2 dni temu wymieniłem pastę I dałem większe termopady I to właśnie z thermal grizzly wyczyscilem wentylator I radiator I kolego powiem Ci że znów czerpie przyjemność z gry na konsoli
Nie mam zdj ale powiem wam ze na mojej ps nie było pasty w ogóle po 3 latach to było mega dziwne ale zamówiłem teraz thermopady grizzly i wymienię dam znaka czy pomogło bo sama pasta nie wiele zmieniła