Wpis z mikrobloga

nie doceniasz woodstockowych świrów... jeżeli gdzieś ma się zacząć rewolucja obalająca tą dyktaturę to właśnie na tej łące w Kostrzynie.


@buhubuhu:

XDDDD wypuść sikawę z garści.

W p0lsce NIGDY nie będzie realnie oddolnego ruchu przeciwko władzy. Już nawet pomijając że p0locki to imbecyle i boją się własnego cienia, to 60% tego schamionego społeczeństwa popiera 500+ jawnie, 30% niejawnie, 5% mówi że popiera chociaż nie popiera. I tak będziecie za te 16zł
@buhubuhu: znam ludzi, dla których Wielkanoc to najważniejsze wydarzenie w roku, a siedzą na dupie. Łudstokowe Sebki też będą grzecznie siedzieć na dupie, bo mają jp na 30%. Nie wiem, może są większe hojraki, ale ja znam tylko takie #!$%@?. Pewnie teraz grzecznie sprzątają domy, bo mama karze¯\_(ツ)_/¯
@Bdzigost: no bezsensowny argument. Zupełnie nie wziąłeś pod uwagę czynnika czasu. Jeżeli woodstock byłby teraz to się zgadzam. Natomiast w sierpniu myślę że będą całkiem inne nastroje.
Druga sprawa to ja nie mówię o dzieciakach. Zdziwiłbyś się co taki #!$%@?, obdarty punk z różowym irokezem robi poza jeżdżeniem na woodstock. Osobiście znam dwie takie osoby co na woodstocku wyglądają jak żule i hardcorowe punki a przez resztę roku pod krawatem, w