Wpis z mikrobloga

Nigdy nie miałem żadnych problemów z policją, zawsze uważałem, że jak się jest kulturalnym i rozmawia jak z człowiekiem to można się z nimi normalnie dogadać, ale przez to co się #!$%@? ostatnio w Polsce zastanawiam się czy moją kolejną dziarą nie będzie jakieś chwdp czy jp XD
Mieszkam obecnie na Islandii, pracuję w knajpie, policjanci często w pełnym umundurowaniu wpadają na żarcie w czasie jakichś nocek w weekendy. Odbiór społeczny jaki ma policja jest zupełnie inny, ludzie pytają ich czy mogą sobie z nimi zrobić zdjęcia, witają się jeśli ich znają. Obecnie policja jeżeli już robi coś w związku z koronawirusem to z tego co słyszałem to od czasu do czasu zagląda do jakichś punktów i sprawdza czy pracownicy przestrzegają zasad higieny (noszenie rękawiczek, czepków ochronnych) podczas pracy z jedzeniem.
Trzymajcie się w tej Polsce, a najlepiej to odkładajcie siano na bilety żeby móc #!$%@?ć jak otworzą granice bo to wygląda coraz bardziej jak państwo policyjne.
#policja #bekazpisu #islandia #koronawirus #emigracja #afera
  • 31
@Szolim: Masz rację.Wygląda.

Ja tutaj żyję i jakoś nie czuję się zagrożony że wyjdę za bramę i od razu dostanę "działę".

99% przypadków o których słychać sobie na ten mandat po prostu zasłużyło.
@Szolim: i opinie o aktualnej sytuacji w Polsce i polskiej policji wziąłeś z wykopu? Z niepoważnego portalu na którym połowa to polityczne trolle, połowa znalezisk (nawet tych z płomieniem) to zwykłe fejki? Wykop jest jedną ze stron wykorzystywaną do gier politycznych na której agentury mają się dobrze. Brawo
@Szolim: nie patrz przez pryzmat wykopu albo mediów, u mnie na powiecie ludzie są zadowoleni z pracy policji 99% spoleczensta kooperuje i nie ma żadnego wystawionego mandatu. Sam dziennie podejmuje naście interwencji pomnóż to razy 40k policjantow na ulicy dziennie, zawsze sie znajdzie JAKAS interwencja która wyląduje w internecie. Z reguly ucięta albo pokazany sam final (nagrywajacy zapomnial wrzucic fragmentu jak wyzywa Policjantow od chui albo mowi ze ma #!$%@? zeby
@Borubar23: Czyli ganianie ludzi w te i wewte i żądanie paragonów za żarcie jest totalnie spoko i wykop niepotrzebnie rozdmuchał? To nie ma znaczenia ilu policjantów będzie pełniło nienaganną służbę tak długo jak w waszych szeregach będą takie zjeby jak ten ze smażalni ryb któremu najchętniej naplułbym na pysk, ale jego chroni mundur i niewolno XD. Ganiają inwalidów na wózkach którzy koniec końców im uciekają bo testy sprawnościowe to przechodzili 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szolim: odniose sie najpierw do wozka bo sam mialem do czynienia z agresywna osoba na wózku - co bys nie zrobił jesteś na przegranej pozycji puscisz wolno takiego "hehe testy sprawnościowe korespodencyjnie zdawal" zrobisz cos "bijo niepelnosprawnych!!!!!!" Kolejna sprawa smażalnia ryb przekleje komentarz z forum jednego z policjantów tamtejszej jednostki
Cytat z kolegi "jeśli chodzi o tego policjanta co ustawia ludzi w kolejkę przed smażalnia - to akurat ma rację... Tu
@Borubar23: no z tymi rybkami to trochę gamechanger zarzuciłeś więc jeżeli tak jest to #!$%@? w dupę temu właścicielowi chociaż protekcjonalność z jaką się odnosi ten policjant do innych ludzi tak czy inaczej mnie #!$%@?ła.
Co do niepełnosprawnego to ciężko powiedzieć bo film rzeczywiście jest ucięty i nie do końca wiadomo co dokładnie tam zaszło, ale nadal typ na wózku odjeżdżający w siną dal, a nikomu się nawet nie chce za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szolim: to nie jest tak ze nie chfe się biec tylko jak dobiegniesz to co mu zrobisz ? Wyciagniesz kluczyki od pojazdu zablokujesz koła? Wiesz jaki raban medialny by był?