Wpis z mikrobloga

Ależ rzeczywistość bezlitośnie i brutalnie niszczy natalistyczne argumenty ,,za wydawaniem na świat nowych istot" konserwatywnych dzieciorobów.
W styczniu niemal wybuchła III Wojna Światowa (sytuacja na linii USA-Iran) w lutym spłonęły lasy w Australii, od marca mamy pandemię, która znacząco paraliżuje gospodarkę Stanów Zjednoczonych i niebawem zacznie, stopniowo, w coraz to większym stopniu paraliżować gospodarki innych państw.

xD, ahhh ta rzeczywistość, która zawsze boleśnie sprowadzi na ziemię każdego bajkopisarza, marzyciela, wrażliwca, romantyka, poetę, nataliste, czyli rozpłodowca i zwolennika płodzenia, bo niektórzy nie wiedzą co to słowo oznacza.

#koronawirus #antynatalizm #efilizm
  • 12
@WilecSrylec: 200 000 000 molestowanych seksualnie indyjskich dzieci też jest za delikatne i chciałoby żeby im wszystko łatwo przyszło? Chorzy na raka i prostytutki przymusowe, albo ludzie zdychający z pragnienia po prostu mają za wysokie oczekiwania od życia prawda?
Tak, chciałabym żeby świat byl mily i delikatny, bo nie mam oczu w dupie i wiem że to nie ja płacę za ten brak delikatności. Nazwij mnie miękką pipą bo chciałabym żeby