Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 161
Hejka wykopki! Ostatnio dołączyłem do paru mizoandrycznych grup na FB w celu przeglądania treści tam wrzucanych. Wczoraj natknąłem się na obrzydliwego mema, w którym autorka namawia do mordowania polskich mężczyzn. Po reakcjach widzimy, że mem spotkał się z niemal wyłacznie aprobatą u pozostałych członków grupy. Warto dodać, że na takich grupach stare feministki piorą moźgi zagubionym nastolatkom. Uważam, że granice śmieszkowania zostały przekroczone i my mężczyźni musimy poważnie zareagować.

Mizoandrycznych memów produkuje się tam dużo więcej dlatego postanowiłem utworzyć tag #codziennamizoandria na którym będę je m.in. wrzucać.

Zachęcam was do wykopania znaleziska, by więcej osób zobaczyło: https://www.wykop.pl/link/5444751/mizoandryczki-z-fb-namawiaja-do-mordowania-polskich-mezczyzn/

#dyskryminacjamezczyzn #codziennamizoandria #4konserwy #afera #przegryw #redpill #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #bekazfeministek #blackpill #rakcontent
Shzavv - Hejka wykopki! Ostatnio dołączyłem do paru mizoandrycznych grup na FB w celu...

źródło: comment_1586673071gH9VRQN8GSGfrxUCJIrGFR.jpg

Pobierz
  • 46