Wpis z mikrobloga

Oto właśnie wykop.pl, na którym użyszkodnicy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Jak ktoś myli sprzeciwianie się przemysłowi klatkowej hodowli kur, z postulowaniem całkowitego zakazu produkcji jaj to cóż, na wykopie nie znalazł się przypadkowo. Już wykopowi aktywiści nie przekonują, żeby nie wybierać produktów, które powstają w problematyczny sposób, oj już nie. Teraz zamykamy wszystko bo w 99% (za Instytut Danych z Dupy) produkcja jest taka; bo w każdej fermie są takie fatalne warunki. Niestety, patologie są i to nie jest jakiś wcale mały procent, swego czasu też miałem epizod wolnoklatkowy, m.in. dlatego stwierdziłem, że po konsumencku nie będę do tego przykładał ręki.
Tylko problem polega na tym, że takie myślenie jest bardzo dziecinne, ludzie jajka czy mięso będą jeść tak czy siak (kwestia tego z jakich źródeł), a jak zablokujesz produkcje w Polsce, to niektóre kraje się baardzo z tego powodu ucieszą. Miast starać się te warunki polepszyć, walczyć o zwiększanie powierzchni życiowej ptaków, to niee, #!$%@? z tym wszystkim, #!$%@? z tymi ludźmi którzy tam pracują; jak ja nie jem jajeczka to ty też p0laku. To są pobudki ideologiczne, przykryte troską(która jest potrzebna)

Odnośnie totalitaryzmu to chyba na wosie nie uważałeś, bo:

Totalitaryzm – system rządów oparty na obowiązującej wszystkich ideologii, w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.


Tak tutaj krzyczysz na wykopie, wyzywając wszystkich dookoła od zamordystów, a to co proponujesz jest dokładnym wypełnieniem tej definicji.

A to jest po prostu żałosna manipulacja:

PAMIĘTAJCIE! TOTALITARYZM TO TO, GDY KTOŚ SIĘ PRZEJMUJE LOSEM ZWIERZĄT!


#bekazpodludzi #weganizm #neuropa
pastor_manning - Oto właśnie wykop.pl, na którym użyszkodnicy mają problemy z czytani...

źródło: comment_1586691854vqLEphuMTtVG9OtXXUTgC0.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz