Wpis z mikrobloga

Klaudia? Nic mi to nie mówi. A nie... Czekaj stary... To było bodajże 6 lat temu, impreza firmowa na Majorce, wydawała się być taka niewinna, nie przeszkadzało jej to jednak kleknąć i po kolei załadować w usta pięć 9 calowych maczug moją Miguela, Juana, Enrique i z tego co pamiętam jeszcze Esteban był z nami. Dziewczyna szybko nabrała doświadczenia, to muszę przyznać, polecieliśmy ją na zmianę od tyłu bez zabezpieczenia... Uwielbialiśmy takie ekscesy za młodu, szkoda, że nie ma tutaj reszty chłopaków, oj byłoby co wspominać... A czemu w ogóle pytasz? Czyli to jest teraz Twoja żona tak? Kurcze nie wiedziałem stary, ale jak sam słyszałeś jest to bardzo pracowita i wartościowa kobieta, dlatego szybko awansowała. Oh to wasze zdjęcie, nic się nie zmieniła. Kim jest ten słodki chłopczyk? Wasz 5 letni synek jest naprawdę uroczy... brązowe oczka, ciemne włosy no i ta karnacja, na pewno w przyszłości będzie miał powodzenie. Miło było gadać stary, ale lecę mamy dzisiaj firmową imprezę wieczorem, powodzenia.
#przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #p0lka #chad #tinder #blackpill #majorka #rozowepaski
s.....n - Klaudia? Nic mi to nie mówi. A nie... Czekaj stary... To było bodajże 6 lat...

źródło: comment_1586718062oeJTkX5Mk890JrfVuKh6c6.jpg

Pobierz
  • 22