Wpis z mikrobloga

Mirki, mam sprawę, chcialem sobie sprawić lapka z jakiegos #neonet czy innego #mediaexpert ale jako że nie lubie #!$%@? 4k na raz, myślę nad zabraniem na raty 6 lub 12msc. Stąd moje pytanie czy warto sie w to bawić? Bo na stronach to super wygląda że tutaj 6 rat po 700 ziko i wszyscy klaszczą razem z kierowcą #!$%@? o czoło. Ale jako że, jakoś nigdy nie bralem nic na raty to boje sie czy nie #!$%@? sie w bagno typu że, trzeba jeszcze ubezpieczyć kredyt i inne takie bzdury i laptop zamiast za 4k wyjdzie mi za 6k. Stąd pytanie czy ktoś wie jak to wygląda i na co sie wyczulic. I tak wiem wiem pc lepszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
#laptopy #kredyt #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac
  • 8
@IwanDestruktor sklepy to różnie mają te raty, ale raty zero na Allegro są w porządku i bez pułapek. Możesz kupić z jakiegoś oficjalnego sklepu, czasem nawet z odbiorem osobistym. Tylko trzeba zwrócić uwagę, żeby były to raty zero, bo są też raty z procentem (np. od mBank). Jeśli są zero, to od razu widać taką informację obok ceny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ertenix: Czasami jak klikasz w raty to po prostu zamiast niebieskich rat zero (do wyboru 3 banki) pojawia się nazwa od.nowa (tylko Paribas). Jeżeli tak się stanie to zmieniasz przeglądarkę, używasz trybu prywatnego albo próbujesz z apki mobilnej, aż do skutku.

Co prawda limit kredytowy od Paribasa to wciąż limit darmowy i nieoprocentowany, ale ma haczyk, że zrezygnować z niego za darmo możesz tylko po pół roku od podpisania umowy oraz