Wpis z mikrobloga

Kupiłem Płynu Lugola za 6 tysięcy złoty. Plusujących zawołam za miesiąc ile na nim zarobiliśmy.
To ten sam płyn, który spożywano po wybuchu elektrowni w Czarnobylu, a teraz po wybuchu Czarnobylskich lasów.

Razem z różowym paskiem, Doktorem Farmacji podjęliśmy decyzję o zainwestowaniu w Płyn Lugola, który hurtowo zakupiliśmy za 8,60/butelka. (Sprzedaż za około 14-15 zł w aptece obecnie). Planujemy zakup trzeciego mieszkania, więc traktujemy to jako inwestycje.

Mamy tego 15 kartonów po 40 sztuk. W razie powiększenia obszaru pożaru Czarnobyla planujemy dokupienie większych ilości. Warto wiedzieć, że jedna buteleczka starczy dla całej rodziny, przez co będzie on cenniejszy jeszcze bardziej. Dodajmy również, że spółka taka jak Orlen nie będzie mogła go wytworzyć, ponieważ w Polsce nie mamy kopalni jodu, przez co nie ma potrzebnego surowca do jego stworzenia - tym samym lek ten może w niedługim czasie uzyskać horrendalne ceny..

#koronawirus #polska #czarnobyl #dziendobry #wykop #pozar #rozowepaski
jmuhha - Kupiłem Płynu Lugola za 6 tysięcy złoty. Plusujących zawołam za miesiąc ile ...

źródło: comment_1586848363pqozmEJA8eokMGkBsDJifO.jpg

Pobierz
  • 58