Wpis z mikrobloga

@xBARTEXx: Tak na prawdę to jeszcze nie wiem. W zimę przy zamkniętych oknach nie słyszałem nic poza dobrze znanymi ci z Krzesin f16 może raz w tygodniu, teraz niby cieplej ale prawie nic nie lata ¯\_(ツ)_/¯. Nie jest to dokładnie pod podejściem, do tego pracuję przy samym lotnisku od 10 lat i jestem już pół głuchy na ten zakres więc może mnie tu nie zamęczą :P
@slaper nie wysunęli, bo nie lądowali za pierwszym razem. Oni latają takim samolotem, że wszędzie są atrakcją i serio mają w dupie takie rzeczy jak jakieś "rundki honorowe" czy "machanie skrzydłami", zależy im tylko i wyłącznie na tym, żeby dobrze i bezpiecznie wylądować.

Lądowanie na pasażerskich lotniskach takim gigantem to nie jest bułka z masłem. W Warszawie byli pierwszy raz i nie znali charakterystyki tego lotniska, więc nic dziwnego, że nie lądowali
Oni latają takim samolotem, że wszędzie są atrakcją i serio mają w dupie takie rzeczy jak jakieś "rundki honorowe" czy "machanie skrzydłami",


@sphinxxx: No właśnie dla tego wydawało mi się że nie mają tego w dupie tylko sobie celebrytują ile wlezie :D