Wpis z mikrobloga

@dran2 Zazdroszczę bardzo, ja sie podniecałem ostatnio działką wuja pod wojskowymi Krzesinami w Poznaniu. :D
Nie przeszkadza Tobie hałas samolotów?
  • Odpowiedz
@xBARTEXx: Tak na prawdę to jeszcze nie wiem. W zimę przy zamkniętych oknach nie słyszałem nic poza dobrze znanymi ci z Krzesin f16 może raz w tygodniu, teraz niby cieplej ale prawie nic nie lata ¯\_(ツ)_/¯. Nie jest to dokładnie pod podejściem, do tego pracuję przy samym lotnisku od 10 lat i jestem już pół głuchy na ten zakres więc może mnie tu nie zamęczą :P
  • Odpowiedz
czemu robił "rundkę honorową"?


@intires98: Nie wiem. Zgaduję że wykorzystali to że niebo puste i zrobili popisówę. Ale może był jakiś techniczny powód, w każdym razie na początku wyglądało to na moje ignoranckie oko jakby podchodzili do lądowania.

@Akszlip: O, znam te pustynne barwy.
  • Odpowiedz
@intires98
@dran2 raczej kwestia ogarnięcia pasa i sposobu lądowania, pierwszy raz na tym lotnisku, nie było spiny z czasem, więc mogli sobie kontrolnie przelecieć nad lotniskiem i wylądować za drugim razem
  • Odpowiedz
@slaper nie wysunęli, bo nie lądowali za pierwszym razem. Oni latają takim samolotem, że wszędzie są atrakcją i serio mają w dupie takie rzeczy jak jakieś "rundki honorowe" czy "machanie skrzydłami", zależy im tylko i wyłącznie na tym, żeby dobrze i bezpiecznie wylądować.

Lądowanie na pasażerskich lotniskach takim gigantem to nie jest bułka z masłem. W Warszawie byli pierwszy raz i nie znali charakterystyki tego lotniska, więc nic dziwnego, że nie lądowali
  • Odpowiedz
Oni latają takim samolotem, że wszędzie są atrakcją i serio mają w dupie takie rzeczy jak jakieś "rundki honorowe" czy "machanie skrzydłami",


@sphinxxx: No właśnie dla tego wydawało mi się że nie mają tego w dupie tylko sobie celebrytują ile wlezie :D
  • Odpowiedz