Wpis z mikrobloga

Mój KAPITAŁ po małych zmianach POTĘŻNIE PRACUJE. Orlen sprzedany po 64,9zł z zyskiem 35% co daje 450 zł zysku więc przygotujcie się na KOMUNIKAT odnośnie odpływu KAPITAŁU co zaskutkuje spadkiem ceny.
Zachęcony moimi WYNIKAMI FINANSOWYMI postanowiłem ZAINWESTOWAĆ więcej ŚRODKÓW więc moje KONTO MAKLERSKIE wygląda aktualnie jak na poniższym zdjęciu.

Więcej szczegółów niebawem, gdyż pisze na szybko ponieważ jadę na golfa i nie mam czasu.
Pozdrawiam

#poteznyinwestor #gielda
C.....a - Mój KAPITAŁ po małych zmianach POTĘŻNIE PRACUJE. Orlen sprzedany po 64,9zł ...

źródło: comment_15868560329cW5D0nPcXzGE0LMvcd5pz.jpg

Pobierz
  • 49
@avox: przestrzegam państwa przed słuchaniem porad ludzi, którzy na INWESTOWANIU się nie znają i nie mają żadnego doświadczenia w grze na giełdzie. Zapraszam za to na mój płatny WEBINAR gdyż mam ogromną wiedzę i doświadczenie zdobywane przez długi okres czasu. Na giełdzie gram od kiedy pamiętam jednak może tu mieć znaczenie to, że mam zdiagnozowanego Alzheimera.
@avox: ale wiesz, że w piątek jest walne zgromadzenie i najprawdopodobniej podejmą decyzje o emisji nowych akcji? Nie muszę chyba mówić co to bedzie oznaczać
Giełda was wygrzmoci że nawet nie zauważycie kiedy. Jeszcze efekt Boga że to takie proste. Później odrabianie strat itp. Ale winszuję zysku i radzę go zrealizować :)