Wpis z mikrobloga

@soosh071: pis to populistyczna prawica
i nie, nie zamierzam się bawić z tobą w te debilne kłótnie które się na wykopie odwalają
nie ma znaczenia jak się ich nazwie - z nazwy nie wychodzi czy będą dobrzy czy źli
konserwatywni populiści z zapędami antydemokratycznymi - wystarczy
@niegwynebleid: Ty wisisz czym się prawica różni od lewicy? No chyba nie za bardzo. Z prawych rzeczy był KK, ale PiS ma swoją część KK a PO, GW, TVN ma swoje KK. Czarne autorytety za pieniążki. Reszta programu i co najważniejsze działań, typowo lewacka. Upaństwowi, dobić kułaków, rozdać chamom i nierobom.
@soosh071: tak jak ci napisałem wyżej, to teraz powtórzę bo nie za bardzo najwyraźniej potrafisz czytać - ni #!$%@? nie ma znaczenia jak się coś nazwie w podziale na lewactwo i prawactwo bo to sztuczny podział sprzed setek lat
ważne jest uszczegółowienie:
- konserwatyści - nieakceptowalne
- populiści - nieakceptowalne
- komuniści - nieakceptowalne

socjalizm sam w sobie nie jest czymś złym - może być wdrożony na akceptowalnym i sensownym poziomie
@niegwynebleid: w czym oni są konserwatywni? A populiści i komuniści to się zgadzam. To napisałem w pierwszym poście. Dobrze że się ogarniasz. Powoli bo powoli, ale zawsze. Wiem że przykro być ideowo bliżej Kaczyńskiego niż Zandberga, ale jak to się mówi, wybrano głosami waszych babć i rodziców komunistów którzy za zbyt wielki radykalizm nie przyjęłaby PPK Ikonowicza. Spójrz prawdzie w oczy, to JEST program lewicy, brakuje większej miłości do tęczowych, zabijania