Wpis z mikrobloga

Ja tu przygotowałem fundusze na większe zakupy i zadeklarowałem, że zamiast 2k PLN będę wrzucał co najmniej 4k PLN.. a tutaj TSLA mówi: "koniec promocji" :P

wychodzi na to, że agresywne zakupy za ponad 6k w zeszłym miesiącu, to był (na ten moment) bardzo dobry pomysł. Generalnie to co się stanie z akcjami zaraz po Q2 to jak dla mnie jest na razie duża niewiadoma i moim zdaniem w większym stopniu zależy od konkurencji Tesli niż od Tesli. Jeżeli konkurencja będzie miała słabe wyniki, to słabe wyniki Tesli nikogo nie zaskoczą.

Żadna z cen: 400, 500, 800, 900 - mnie nie zaskoczy w ciągu najbliższych 2 miesiecy :D

#tesla #gielda #januszeinwestowania
  • 18
@anonimowy_programista: jak obserwuję wyniki z 2 tygodni to jest zawsze wzrost i solidny spadek, potem znowu wzrost. Takie schody. Teraz jak spadnie to najniżej będzie pewnie 550 lub coś koło tego, a jak będzie hype to wzrośnie teraz ponad 1k.

Do tego pociągu można śmiało wsiadać nawet teraz gdy jest ponad 600 za sztukę
@Jamniki2: żałuję że tak oszczędnie kupowałem na 475 :/ poproszę pana elona o jakieś odjaniepawlenie czegoś bo bym chciał dokupić xD
Aczkolwiek teraz też można według mojej teorii, ale no...
zabierasz się przy Tesli za analizę techniczną? W ogóle w nią nie wierzę, ale przy Tesli analiza techniczna to już szaleństwo. Dowolny news jest w stanie rzucić akcje Tesli w dowolną stronę.


@anonimowy_programista: nie wierzę w żadne analizy techniczne, wzory i inne prognozy, które miałem na studiach. Lubię po prostu popatrzeć na wykres i długofalowo oglądać co się dzieje.