Wpis z mikrobloga

Zapamiętajcie sobie, #niebieskiepaski:
1. Poznajesz dobrą dziewczynę.
2. Zostajecie parą.
3. Jesteście razem 3-4 lata.
4. Jeśli ona chce zaręczyn i ślubu, to się oświadczasz i bierzecie ślub.
5. Jak ty nie chcesz zaręczyn i ślubu, to łaskawie nie marnuj czyjegoś czasu.

Zaprawdę powiadam wam, nie bujajcie się jak niezdecydowane gibony na gałęzi, tylko bierzcie się w garść i podejmujcie męskie decyzje.
#zwiazki #rozowepaski
  • 156
małżeństwo to pewnego rodzaju jakieś takie zabezpieczenie dla nas. to my zazwyczaj wychowujemy dzieci/ogarniamy dom itd podczas gdy wy robicie kariery. a potem jak przychodzi co do czego to zostajemy z niczym :)


@Vastusia: Pisać coś takiego i udawać, że nie chodzi o pieniądze... Wiem, że to bait, ale IMO faktycznie sporo lasek tak myśli. Niby nie chodzi o pieniądze, ale ślubu by chciały... Zupełnym przypadeczkiem pracują te kobiety w pracy,
@Natalia-_-: dlatego się dziwie OP, że jest z kimś przez 4-5 lat i nie było tematu co ze ślubem? Ja od początku mówię że jestem na nie, reakcje są negatywne raczej bo ten archaizm jest szeroko akceptowany, ale żeby w poważnej relacji nie było o tym poruszane?
@Vastusia Do kogo to piszesz? Połowa osób na wykopie ma ledwo skończone 20 lat a lwia część nie miało nawet dziewczyny. A swoją drogą nie wymagajcie od facetów aby się żenili mając mniej niż 25 lat bo facet w tym wieku potrzebuje jeszcze trochę wolności. Samemu wziąłem ślub mając 28 a nie odczuwałem nawet takiej potrzeby, ale potraktowaliśmy to z żoną jako przypieczętowanie naszego wieloletniego związku i tyle. Nie każdy facet chce