Wpis z mikrobloga

Miesięcznie na pielęgnację włosów wydaję ponad 400 zł.

- wizyta u barbera 80 zł
- pasta do włosów 100 zł (cavalier clay)
- prestyler 100 zł (blumaan meraki)
- szampon do włosów 65 zł (baxter)
- odżywka do włosów 70 zł (baxter)

Do tego włosy myje codziennie dwa razy.

A niektóre #rozowepaski myją włosy co DWA DNI (!!!) szamponem z Rossmana i myślą że to wystarczy xD. Do tego do fryzjera chodzą co kilka miesięcy.

Dlaczego #p0lki to takie brudaski, że nawet włosów codziennie nie chcą myć? We Francji czy Niemczech to normalne, że ludzie myją się codziennie xD.

I nie w wciskajcie mi kitu, że włosy od częstego mycia się przetłuszczają xD. Jakby niezmywanie codziennie potu i kurzu miało zbawienny wpływ na włosy.

#wlosy #fryzjer #barber #fryzura #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #uroda #zdrowie #kosmetyki
  • 67
  • Odpowiedz
Zarzutken, ale trochę mi nudno, to odpiszę:

Miesięcznie na pielęgnację włosów wydaję ponad 400 zł.


Nie najlepiej to świadczy o twojej inteligencji

A niektóre #rozowepaski myją włosy co DWA DNI (!!!) szamponem z Rossmana i myślą że to wystarczy xD


Włosy powinno się myć co najmniej co dwa dni. Nie sklep jest ważny, ale skład.

Do tego do fryzjera chodzą co kilka miesięcy.


A z jakiego niby powodu miałyby chodzić częściej?

We
  • Odpowiedz
A niektóre #rozowepaski myją włosy co DWA DNI (!!!) szamponem z Rossmana i myślą że to wystarczy xD. Do tego do fryzjera chodzą co kilka miesięcy.


rozczaruję cię... wiele z nich myje włosy raz w tygodniu a rano tylko myją grzywkę i używają suchego szamponu

Dlaczego #p0lki to takie brudaski, że nawet włosów codziennie nie chcą myć? We Francji czy Niemczech to normalne, że ludzie myją się codziennie xD.


bo p0lki to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@przemianawdzika:

Do tego włosy myje codziennie dwa razy.

Wiem, że zarzutka ale myć powinno się rzadziej jak sobie nie chcesz zniszczyć skóry i wcześniej wyłysieć. Dwa razy ok ale na tydzień.
  • Odpowiedz