Wpis z mikrobloga

@Adammmmmmmm: przede wszystkim nie vim, chyba że jesteś masochistą, który ma ochotę spędzić najbliższych kilka miesięcy na konfigurowanie takich rzeczy jak klawisze klawiatury, możliwość robienia kopiuj wklej, dodatkowo konfiguracja odbywa się w czymś co przypomina Brainfuck - polecam Sublime text - ultra szybki, ultra lekki, przemyślane domyślne ustawienia, zestaw ficzerów jest wystarczający do podstawowego programowania w każdym języku - ale z pomocą pluginów funkcjonalność jest nieskończona.
przede wszystkim nie vim, chyba że jesteś masochistą, który ma ochotę spędzić najbliższych kilka miesięcy na konfigurowanie takich rzeczy jak klawisze klawiatury, możliwość robienia kopiuj wklej, dodatkowo konfiguracja odbywa się w czymś co przypomina Brainfuck


@keny-keczuloki-anuloki: xD wystarczy pół godziny na przerobienie vimtutora, już nie #!$%@?
wystarczy pół godziny na przerobienie vimtutora


@zwei: powiedzmy że jestem tępy wieśniak ze wsi, może tak być, bo akurat w pewnym sensie muszę korzystać z vim'a i po dwóch miesiącach nadal nie udało mi się doprowadzić vim'a do 100% używalności (oczywiście nie spędzam czasu wyłącznie na konfiguracji - głównie jednak muszę wykonać pracę), każda konieczność zmiany jakiegoś ustawienia to jak pisanie po chińsku... i ok, to dlatego że jestem upośledzony, ale