Wpis z mikrobloga

Miny smutne... narzeczona ktora niby z nim "jest" od dwoch lat a de facto biega tylko po zakupy i na pocztę bo pan strimer boi się wyjść z domu a zwłaszcza teraz, gdy adres wyciekł - wstydzi się mu dać buzi nawet w policzek. Odsuwa się od pana strimera i generalnie go unika oraz patrzy z pogardą - "zwiazek" na pokaz, czy umowa o dzieło?

#gural #patostreamy #danielmagical #rafatus
JanParowka - Miny smutne... narzeczona ktora niby z nim "jest" od dwoch lat a de fact...

źródło: comment_15871574722QGAz4mILYcbfEs36lvWau.jpg

Pobierz
  • 19
@zerkje1337: @sawapawa: @bartosz-grabeniu: adres byl kilka razy podawany. Ale gural zglaszal. Zawsze tez lata na czacie i jego bylego donejtora PolskiegoJanusza bo to wrog nr 1 gurala i to on sprzedal jego adres (gural byl u tego janusza w domu tydzien). Gosciu mu pizze zamawial itd a potem jeszcze zaslanial sie jakas fake rozmowa ze niby nie on jak mu gural pozwem zagrozil. Adres jest 100% pewny, Poznań. Pytajcie
@negroni: Widze typie ze masz zakompleksione ego. Sprzedać to może gural swoja rodzinę za kwit. Nie pisz mi tutaj ze sprzedałem jego adres bo to twoja bajka. Czytając co napisales stwierdzam ze uwierzyles temu stolcowi. Jasne , twoje zdanie tylko śmierdzi hipokryzja. Ja akurat tobie niczego nie musze udowadniac , bo prawdopodobnie masz 15 lat. Nie pisz rzeczy na ktore nie masz dowodow. Gural mnie straszy pozwami które nigdy nie dojda
@polski-janusz: Idz mu wyslij kolejne 30tysiecy 46 letni frajerze :d cel zyciowy - byc moderatorem na czacie haha nie dziwie sie ze zona nie chce z toba spac bo wszystko wskazuje na fakt ze po prostu zakochales sie w guralku i serce zlamane gdy okazalo sie ze on ma dziewczyne. Przykro mi ale moze wez prysznic to bedziesz mial wieksze szanse