Wpis z mikrobloga

@Artron: Dzięki za miłe słowa! :)
Też zacząłem od portfela na karty ale wychodziło to na tyle źle, że porzuciłem to w cholerę. Twój na pewno lepszy! Tak sobie myślę, że na początek chyba lepiej iść w jakieś pokrowce, organizery, piórniki pod narzędzia bo nawet jak nie wyjdzie ładne (a nie wyjdzie) to i tak będziesz tego używać a nie będzie się kurzyć w szafie :)
  • Odpowiedz
@luq10: To jest bardzo fajny pomysł, żeby zrobić coś przydatnego typowo dla siebie. #!$%@? ale ten organizer wygląda świetnie, serio.
A powiedz mi, bo ja jestem w trakcie kompletowania narzędzi. Skąd zamawiałeś / gdzie kupowałeś np. wybijaki? Bo ja zamówiłem jeden, podwójny z juchcik.pl i jest elegancki, ale już z czterema dziurkami kosztuje 8 dych i zaraz te narzędzia przekroczą pół klocka xD
  • Odpowiedz
@luq10: Ja wziąłem podwójny, rozstaw 5mm, okrągłe otwory 1mm i chyba będę w to brnął... A jest jakaś spora różnica w szyciu pomiędzy oczkami okrągłymi a takimi czworokątnymi? Bo teraz nie wiem czy jest sens "oszczędzić" 25 zł i kupić ten zamiast okrągłego xD

edit: to jest 15zł różnicy, także pal licho w sumie
Ehh... tysiące pytań bez odpowiedzi, oglądam multum filmików/poradników/tutoriali a dalej jak dziecko we mgle
  • Odpowiedz
@Artron: Dobre pytanie :) Nie wiem czy jest jakaś różnica, ja wziąłem tego bo tańszy po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Strzelałbym, że okrągłe dziurki sprawiają, że cały ścieg idzie bardziej prosto.
  • Odpowiedz