Wpis z mikrobloga

Witam wszystkie Mirabelki i wszystkich Mirasów!

Od 11 miesięcy mam konto na tym „portalu ze śmiesznymi obrazkami” i dopiero teraz zdecydowałem się na swój pierwszy wpis. Powodem tego jest prezent urodzinowy który otrzymałem od swoich braci (@adek0218 jedyny tu obecny). Mianowicie plakat-zdrapka z listą 100 gier wszech czasów.
Gry towarzyszyły mi niemalże przez całe życie, jednakże od dekady rozstałem się z #pcmasterrace i wybrałem granie na fotelu z padem w ręku. Przez ten czas i przez swoje growe upodobania umknęły mi produkcje które zyskały rzeszę wyznawców w naszym kraju. Wcześniej wspomniany prezent ma na celu uzupełnienie braków wywołanych zamknięciem się na jedną platformę oraz skończeniem z narzekaniem „nie mam w co grać” (mając stertę zafoliowanych tytułów). Kilku pozycji z listy autentycznie się boję, kilkoma się fascynuję a kilka podmieniłbym na zupełnie inne. Plan jest prosty:

1. Wybieram losowo grę.
2. Nabywam ją z legalnego źródła.
3. Spędzam w niej dziesiątki godzin.
4. Zdrapuję pole, dzieląc się z Wami zdjęciem.
5. Relacjonuję zabawę z grą pod #zdrapgre
6. Powrót do punktu pierwszego.

Tak więc jeśli jesteście ciekawi jak niemalże trzydziestoletni facet poradzi sobie z takimi klasykami jak: Heroes III, Jagged Alliance 2, Dragon Age Origins lub wróci pamięcią do NFS: Most Wanted, F.E.A.R, S.T.A.L.K.E.R: Zew Prypeci zapraszam do obserwowania tagu #zdrapgre. Znajdą się tam recenzje, wspomnienia i ogólna dyskusja o pasji jaką są gry komputerowe. Posty pojawiać się będą nieregularnie, wszystko zależy od czasu jakim będę dysponował oraz od złożoności ogrywanej produkcji.

Pozdrawiam cieplutko

#gry #konsole #nostalgia #chwalesie
repix - Witam wszystkie Mirabelki i wszystkich Mirasów!

Od 11 miesięcy mam konto n...

źródło: comment_1587291618mrAz0g36dpSPDsiVDvXt1S.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@winsxspl: znając Was na pierwszy ogień pójdzie Amnesia:The Dark Descent ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakiś pomysł jak można byłoby coś takiego zoorganizować?
  • Odpowiedz
@repix: zrób ankietę na mirko z grami z pierwszego rządka - my zagłosujemy, a jak tą grę już przejdziesz to drugi rządek, aż dojdziesz do ostatniego; potem znów od początku ale bez tych, które już zagrałeś; jak zostaną dwa w rządku to łączymy po dwa rządki xD
  • Odpowiedz
@winsxspl: w pierwszym rządku jest Amnesia ( _) ale ok idę na to! Liczę na Wasze dobre serduszka i na to, że uda się ten tytuł ominąć
  • Odpowiedz