Wpis z mikrobloga

Ludzie często narzekają na świat, że jest niesprawiedliwy, mimo to nie mają żadnych oporów przed wydawaniem do życia nowych ofiar gwałtów, depresji, kalectwa czy raka. Ktoś powie, ,,eeeee, ale, ale, ale nie każdy przecież, nie każdego to spotka, ja szczęśliwy, bombelek też będzie, wy zjeby antynatale" Co qwa przed śmiercią i wszelakimi cierpieniami z nią związanymi też uchronisz swojego bachorka? Przed starością i setkami różnych chorób, które po drodze na niego czekają też?
Świat jest niesprawiedliwy i okrutny, o czym już dzieci z podstawówki na lekcji historii się uczą, ale dziecko zrobimy, bo może się uda, bo może coś tam, coś tam, manna nam spadnie z nieba. Naiwność i liczenie na cud, nic więcej. Nataliści są niczym leserzy, którzy tylko pierdzą w kanapę i liczą, że lepsze życie spadnie im z nieba i pieniądze same się zarobią.

Ludzie będą liczyć na cud i lepsze jutro, dopóki zmiany klimatu, długotrwała susza i spowodowany przez nią głód nie kopną w dupę i nie powybijają znaczną część społeczeństwa z całego świata.

Radzę wszystkim twardo stąpać po ziemi i przyjmować do siebie rzeczywistość taką jaka ona jest, a nie taką jakby się chciało żeby była, zamiast ciągle liczyć, że w końcu będzie lepiej i czekać na cud, który się nigdy nie zdarzy, bo zdarzyć się nie może. Chyba, że ktoś nadal wierzy w korwinowe debilizmy, że globalne ocieplenie to jeden wielki spisek i mit, to w takim układzie życzę powodzenia xD.

#antynatalizm #efilizm #dzieci #rodzice #bekazpodludzi
  • 5
@fapowiczowski: Jest to przykre pomimo że nie zgadzam się na system w jakim żyjemy, to jednak jestem zmuszony się jemu przystosować i np korzystać z niewolniczej pracy ludzi, z krajów tak zwanych "trzeciego świata"
Komfort życia który mam jest okupiony ich cierpieniem, nie fajnie.
Co do globalnego ocieplenia to nie jestem w temacie bo #!$%@? mnie ta cała ekologia i ratowanie planety (oddajcie #!$%@? słomki w maku) natomiast ktoś by mógł