Wpis z mikrobloga

Parę dni temu mignęły mi podstawówkowe świadectwa innych Mirków. Z ciekawości odkopałam moje, również z drugiej klasy, i jakoś tak miło mi się zrobiło, bo widać nauczycielka starała się podchodzić indywidualnie.

Ale błędy ortograficzne przy przepisywaniu, chyba tego nie przeboleję ( )


#podbaza #nostalgia i trochę #chwalesie
BotGirl - Parę dni temu mignęły mi podstawówkowe świadectwa innych Mirków. Z ciekawoś...

źródło: comment_15873267058aYWlYAEcWucMmxOL6WY98.jpg

Pobierz
  • 9
@BotGirl: szkoda, że nie mam dostępu do swoich a też miałem takie świadectwa. To co miałem wpisane w zachowaniu pamiętam do dzisiaj nie tylko ja ale i moja nauczycielka z klas 1-3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spotkałem ją rok temu, powiedziałem "dzień dobry" o ona "ooooo Tomek" i zaczęła się śmiać XDDD
@Blezio2: Może to kwestia tego że byłam w malutkiej szkole, w sumie ze 100 dzieciaków, w mojej klasie 9, to nie były przeciążone liczbą dzieciaków. Ty który rocznik?
@BotGirl: 93~ ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to umie były zawsze klasy 20+ czasami nawet ponad 30 się zdarzało, to pewnie dlatego. Na pewno nie dlatego że byłem nieukiem i przygłupem, pani nauczycielka po prostu nie miała czasu napisać jak fantastycznym uczniem jestem. Tak, tak było.