Wpis z mikrobloga

Czy aktywacja portfela BG jest ostateczna czy można go potem wyłączyć?
Czytałem, że po aktywacji wszelkie refundy będą lądować w portfelu BG a tego bym nie chciał.
Uzbierało mi się tam $20 i chciałbym je wydać a potem to dezaktywować.
Da się? Czy ktoś z aktywnym portfelem BG mógłby sprawdzić czy jest taka opcja?

#banggood
  • 7
  • Odpowiedz
@KarczuNH: środki na BGPay są możliwe do wykorzystania tylko w tej sumie którą posiadasz i nie da się ich zamienić na kase w innym miejscu.
Po aktywacji refundy tam nie trafiają, chyba że będziesz sobie tego życzyć, więc nie ma powodu do niepokoju.
  • Odpowiedz
@KarczuNH: Nie widze takiej opcji
ale chyba da sie otrzymac refund na zrodlo platnosci po kontakcie z supportem. Zawsze mozna tez walczyc poprzez paypala. Nie przejmowalbym sie zbytnio. $20 jest warte zachodu.
  • Odpowiedz
@blantek: mam aktywny BGPay i pamiętam, że pytali kiedyś czy chcę aby tam trafiały refundy, odpisałem że nie chcę i zawsze zwracają na miejsce z którego dokonywałem wpłaty.
Sprawdź czy nie masz w portfelu zaznaczonej jakiejś opcji i napisz też do supportu żeby to wyjaśnić.
  • Odpowiedz
@kemp666 @blantek

Przeczytałem regulamin, cytuję najważniejsze w tej kwestii punkty:

2.4 Refund to Original Payment Account after recharge: Under the situation of §2.3, you still have the right to apply for the cash amount of the BGpay to be transferred to the bank card account or third party payment account you used when paying the order price according to the rules and instructions of the website.

3.3. Refund transfer into recharge: When
  • Odpowiedz