Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5207
Mircy, dostałem mandat za brak maseczki. Mówię do bagietmajstra: "ale przecież zgodnie z rozporządzeniem w lesie nie trzeba". A on na to, że nie jesteśmy w lesie. No to mu mówię, że jesteśmy w Polsce, a w Polsce jak w lesie. A on na to, że w Polsce jak w chlewie obsranym gównem, a w chlewie trzeba. Da się jakoś odwołać?

#koronawirus #heheszki #policja #afera
  • 47
  • Odpowiedz
@snitch
Umundurowani policjanci, o których mowa w ust. 1, interweniują w stosunku do żołnierzy:
1) szeregowi Policji - wyłącznie w stosunku do żołnierzy w stopniu wojskowym do stopnia starszego kaprala (starszego mata) włącznie,
2) podoficerowie Policji - wyłącznie w stosunku do żołnierzy w stopniu wojskowym do stopnia starszego chorążego sztabowego (starszego chorążego sztabowego marynarki) włącznie,
3) aspiranci Policji - wyłącznie w stosunku do żołnierzy w stopniu wojskowym do stopnia kapitana (kapitana marynarki)
  • Odpowiedz
@Abaddon84 Drukujesz fakture proforma że kupiłeś wczoraj 8 ton gnoju i nie musisz nawet udowadniać że jesteś KRUSowcem, możesz wszędzie popidalać bez maseczki bo cała Polska to chlew i pracujesz na roli zdalnie przez telefon.
  • Odpowiedz
@topikPajak: to teraz juz wiem dlaczego żołnierze ktorzy pobili milicje musieli czekać na swoich przełożonych. dobra sprawa napić sie przed wpierdlem komuś. a kto z nas jest żołnierzem?
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Jest taki przepis, link dałem wyzej. W pierwszym przybliżeniu, policjant moze łapać tylko równich bądź nizszych stopniem. Lub w ramach kontorli drogowej, lub w ramach poczas przestępstwa, lub jeśli zółnież jest pijany.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie:
Z tego co widzę wyżej zależy to od rangi policjanta. Dlaczego najgłupszy? Z tego co rozumiem wojsko ma własne organy porządkowe (ŻW) i będąc żołnierzem nie jesteś zwykłym wolnym obywatelem tylko częścią jakiejś jednostki wojskowej. Poza tym wyższy stopień w wojsku musi się cieszyć jakimś szacunkiem, żeby nie było sytuacji, że zwykły krawężnik kładzie na glebę i zawija ważnego oficera.
  • Odpowiedz