Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem prawnikiem, po aplikacji i doradzam swoim klientom co mają zrobić by nie stracić wszystkiego na co pracowali przez wiele lat.

Tarcza antykryzysowa.... czy ktoś to w ogóle czytał? Nie da się tego 300 stronicowego dzieła nazwać inaczej niż GÓWNEM. Prawnik tego nawet kijem nie dotykał.

Nie jest w ogóle pisana językiem prawniczym, wiele pojęć jest z DUPY wzięta i można je interpretować na 60 różnych sposobów, art. 15 YYZ?!!!!???!, niczego nie da się zrozumieć. Zawiera błędy, konstrukcja artykułów jest dziwna. BOŻE takie rzeczy się wie na 1 roku studiów. Prawoznawstwo, Logika prawnicza, ja piernicze.

Ile ja bym dał żeby się dowiedzieć kto jest tym czarodziejem-ustawodawca z imienia i nazwiska. Nie zdziwiłbym się jakby to byli studenci 3 roku na praktykach w jakimś ministerstwie.

#prawo #polska #koronawirus #bekazpisu

Państwo z dykty

I nie, nie jestem 13 latkiem. Krew mnie zalewa jak ta je*b* partia niszczy cały kraj.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: z Ciebie taki prawnik jak z każdego frustrata życiowego co se nie radzi i władze obwinia w internecie za to że jest nieudacznikiem... Durniu PiS rządzi 5 rok wcześniej miałeś opozycję przez 18 lat pod rząd u władzy. Typowy frustrat dobrał sobie jedna partie i ja wini za swoje niepowodzenia. Śmieszne prawnik hahaha pierwsze słyszę by prawnik narzekał na wykopie ze mu władza źle robi. Chyba że to nie prawnik
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@alfons-metody: Przecież OP nie pisał nic o "18 latach rządów opozycji" tylko o konkretnym akcie prawnym, który ocenił nisko jeśli chodzi o warsztat. A jeśli nie słyszałeś o narzekaniu prawników, którym "władza źle zrobiła" to przesłałeś ostatnie 5 lat. Po dupie dostali komornicy, prokuratorzy, sędziowie i asesorzy sądowi. Prokuratorzy rzeczywiście mało się wypowiadali bo mają ścisłą hierarchię i po prostu ryzykują pracą. W miarę spokój mieli adwokaci, radcowie i notariusze.
pierwsze słyszę by prawnik narzekał na wykopie ze mu władza źle robi.


@alfons-metody: chyba żyjesz od wczoraj xD Polscy prawnicy jadą prawie każdą ustawę bo albo wprowadza złe rozwiązania, albo jest źle napisana, albo wreszcie z samego jej wprowadzenia, bo często u nas w kraju przepisy potrafią nie przetrwać długo a rozwiązania które miały być na lata, trwają mniej niż rok. Choćby model kontradyktoryjny w postępowaniu karnym.
@LebronAntetokounmpo: zyje od dawna ale wykop to takie dziwne miejsce, sami prawnicy, adwokaci wlasciciele firm, a kazdy post oznaczony XD jak gimbus oraz tresci na poziomie intelektualnym takowego. Oraz to winienie PIS za wszystko tak jakby sie polityka interesowal od 2 czy 3 lat a przed pisem to mielismy utopie... litosci

Prawnicy zyli i zyja dobrze, bez wzgledu jaka jest wladza. Marudza tylko ci ktorzy za bardzo sie do jednej wladzy
@johny1515: albo jest kuzynem kuzyna wujka stryjka w urzedzie i za pierdzenie w stolek sie hajs bierze, malo to takich jest?. Albo jest lekarzem ktory marudzi na fejsbuku ze w Polsce nie robi sie testow na wirusa ze wszystko sie rozpada a tak naprawde jest sie radnym z ramienia platformy czego nie powie w filmie ktory trwa 10 minut i jest szczery. Co za prawnik ma czas zalic sie na wykopie?