Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
RedPillowcy i BlackPillowcy, to tacy płaskoziemcy i drugie Zięby, tylko że od relacji damsko-męskich.

Zgadzacie się?

#zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
RedPillowcy i BlackPillowcy, to tac...

źródło: comment_1587491932Q85UBT6tDVj6v2WvULZG3l.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę tak, jest to nurt pseudonaukowy. Członkowie wymyślają swoje teorie i stylizują to na teorie naukowe, nawet czasem podpierają się odniesieniami do artykułów naukowych. Czyli dzialaja bardzo podobnie jak Zięba.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W większości zaburzeni chłopcy/młodzi mężczyźni, którzy wytworzyli mechanizmy wyparcia i kompensacji, nierzadko kompletnie odrealnieni. Szkodliwi społecznie z dwóch powodów. Po pierwsze sączą te swoje teoryjki w internetach i w efekcie inni chłopcy, którzy nie mieliby żadnych kłopotów z wchodzeniem w relacje z dziewczynami, rezygnują z normalnego życia pod wpływem tych wysrywów. Po drugie promują prostytucję, czyli zjawisko kryminogenne.

Najśmieszniejsze jest to ich wyobrażenie, że, żeby mieć kobietę, to trzeba "pajacować"
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie to domorosłe teorie, które nigdy nie zostały uznane przez środowisko naukowe, ale jednak mają jakieś tam swoje podstawy w teorii ewolucyjnej

jak często w takich przypadkach bywa zawierają one ziarno prawdy i można znaleźć osoby:
- które w młodości były same, a po skorzystaniu z redpilla zaczęły coś tam zaliczać
- które np. miały autyzm długo starały się poznawać partnerki i nic z tego nie wychodziło, blackpill wskazał im,
  • Odpowiedz
OkiełznanyMurzyn: > Julka 10/10 ma z radością przyjąć dar #!$%@? piwniczaka, który ma mieć wszystkie profity z relacji z drugim człowiekiem, samemu w nią nic nie inwestując, bo mu "się należy skoro płaci wysokie podatki", jak pisał tutaj jeden z głównych spierdonów z tej grupki.

@przyprawca: możesz podać nick? chętnie poczytam jego wpisy o płaceniu wysokich podatków

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
anty-beta: @przyprawca jakos nie przeszkadza ci, ze kobieta dokladnie oczekuje tego samego od mezczyzny. Sama nie chce niczego inicjowac, podejmowac ryzykowac, tylko czeka i wybiera posrod pajacujacych typow. Twoje gadki mozna porownac do tych co byli przeciwnikami zmiany roli spolecznej kobiety. Rownoczesnie zabawne jest, ze kobiety oczekuja tradycyjnego pajacowania ale juz obowiazkami domowymi zajmowac sie nie chca. Bo wtedy sa silne i niezalezne. Nieslubne dziecko feminizmu i tradycjonalizmu, to mamy w
  • Odpowiedz
gonzo: @Kowixx to ze sie z czyms nie zgadzasz nie znaczy, ze to cie obraza. Opisywanie konkretnych zjawisk wystepujacych w spoleczenstwie nie jest obraza, tak samo ich krytyka. Caly wasz bol jest spowodowany tym, ze wiecie jakie skutki poniosa kobiety jesli te poglady stana sie w przyszlosci wiekszoscia : koniec pajacerki, koniec stawiania wam zarcia, drinkow, atencjonowania was itd. Ale swiat idzie do przodu, kiedys kobieta stala przy garach, dzis nie
  • Odpowiedz
różowy pas: jako różowy pasek gdzieś mam wasze stawianie żarcia xd ja nie wiem, jaką trzeba być biedą umysłową, żeby spotykać się z kimś dla gratisów typu drink czy obiad, z kim wy się umawiacie, z biedaczkami z krajów trzeciego świata? postawienie żarcia komuś imponuje? Chcę sobie zjeść w knajpie, to jem. Z facetem fajniej, ale nie oczekuję, że będzie płacił.

I jaka pajacerka? Okazywanie komuś zainteresowania nie musi byc wcale
  • Odpowiedz
anty-beta: @Quiz normany tego i tak nie zaakceptuja. Nie raz maja bol dupy jak ktos uzywa terminu ,,rynek matrymonialny'', mimo, ze ten termin uzywany jest powszechnie w pracach naukowych. Oni sa jak plaskoziemcy, powiedziano, ze ziemia jest plaska bo bog taka ja stworzyl i tak musi byc, zero pytan, zero akceptacji dla kwestionowania, dla stawiania nowych tez, ktore nie opieraja sie o ramy religii/kultury.

Przecietny przegryw od malego byl karmiony bluepillem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

jakos nie przeszkadza ci, ze kobieta dokladnie oczekuje tego samego od mezczyzny.


Nie wiem do czego się tu odnosisz.

Sama nie chce niczego inicjowac, podejmowac ryzykowac, tylko czeka i wybiera posrod pajacujacych typow.


Po użyciu przez ciebie słowa "pajacowanie" powinienem przestać czytać, ale niech ci będzie. Popełniasz, podobnie jak twoi współwyznawcy błąd uogólnienia (pars pro toto). Uważasz, że jest jakiś znormalizowany typ "kobiety", która zawsze się #!$%@? tymi samymi właściwościami.
  • Odpowiedz