Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na zakupach w dużym markecie, oszołomie. Co druga grażyna w tym sklepie w masce opuszczonej do połowy, tak, że kinol wystaje, albo w ogóle luźno zwisającej. Wszystkie baby 40+. O dziwo - chłopów było w sklepie znacznie mniej, ale w większości nosili maski poprawnie.

Potem się dziwimy, że kraj z kartonu, skoro taka rzecz jak założenie maseczki przerasta sporą część społeczeństwa. A ochrona zamiast zwracać uwagę na ten fakt to bajobongo.

PS Na wejściu zajebisty napis "Liczba klientów którzy mogą być w środku: 753". Trochę to aż śmiesznie wyglądało :)

#koronawirus #wirus #katowice #grazynacore
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dwayne-johnson: no ciekawe, u mnie akurat stare baby noszą maski poprawnie, rodziny z dziećmi też, a jedynie widziałam januszów po 40 z maskami na czole czy brodzie i sebków-roboli z drabinami którzy mieli całkiem wywalone i nie mieli nawet żadnych chust. Moja mama chodziła w masce jeszcze zanim to był obowiązek, w tata raz poszedł do sklepu i się prawie popłakał, że mu duszno i on więcej nie idzie xD tak
@neonn: raczej predzej upomną Ciebie o naciagniecie na nos niz dzadza mandat za brak.
Mój ojciec co jakis czas nosi z odkrytym nosem bo ma slabą kondycje, jest stary i zwyczajnie brakuje mu powietrza i ma zawroty głowy - nikt nie jest 0:1
Nie wiem w którym miejscu robia z siebie pośmiewisko, może wśród wykopków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwayne-johnson: Chodzę do pracy tak, że o 10 wychodzę z domu i widzę starszych panów karnie idących do sklepu w godzinach dla nich przewidzianych za to stare baby chodzą w każdych innych oprócz 10-12. Tak samo nigdy w życiu nie zdarzyło mi się żebym na chodniku musiał schodzić przed facetem, bo szedł prosto na mnie a przed babami dziesiątki razy. Faceci są bardziej karni, stosujący się do reguł.
@kinesin1000: czy ty dzieciaku wiesz co piszesz wgl? Rozumiem że szkoła odwołana i Ci się nudzi, ale trochę hamuj z tymi komentarzami bo kiedyś trafisz na gościa w prawdziwym życiu i dostaniesz lepe na mordę i się może zastanowisz nad swoim zachowaniem. Po drugie aaa, szkoda klawiatury na wykopowych specjalistów od wszystkiego bo już z. Nudów tu kiedyś z jednym wszedłem w dyskusję to mnie #!$%@? do moderatorów, a inny jak