Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej kochani, zamierzam wybrać się na #divyzwykopem #roksa i mam parę pytań.
Zapytam się przez telefon czy robi to czego oczekuję i o wielokrotność zbliżeń. Wezmę sobie godzinę i nie chcę żeby mnie wydymała, że po pierwszym spuście wyrzuci mnie za drzwi. Chcę to zaplanować na dwa dojścia. Najpierw lodzik, a potem bzykanko w tej godzinie. Często słyszałem opinie, że divy wyrzucają za drzwi po pierwszym spotkaniu świeżaków. Jak nie dać się wyrzucić i jak z nią rozmawiać? Wprost: zrób mi loda, teraz postaw go znowu itp.? Jakby co to nie jestem prawikiem, więc wiem czego chcę ale nie chcę doprowadzić do sytuacji, w której diva będzie się mnie próbowała pozbyć, bo przy takiej atmosferze może mi nie stanąć na baczność.
#logikaniebieskichpaskow #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wesprzyj projekt
  • 86
@Felixu: Skoro sam jest paszczurem 2/10 to powinien celować w swojej lidze, albo jedź za granicę, zarób, zrób se operację twarzy i droga wolna. Pewnie potem się okaże, że charakter jest zepsuty i nic nie poderwie taki.
Co to za frajda seks z ładną laską, której w głębi duszy chce się rzygnąć na twarz takiemu, lub myśli o tym, żebyś skończył. Super seks!

@madziax3: Właśnie.
charakter jest zepsuty i nic nie poderwie taki.


@StrangeTrails: tak będzie XD

Co to za frajda seks z ładną laską, której w głębi duszy chce się rzygnąć na twarz takiemu, lub myśli o tym, żebyś skończył. Super seks!


@StrangeTrails: no nie jest to dla każdego. Ale niektórym to nie przeszkadza, bo mają to w dupie i liczy się ich satysfakcja i to że diva robi dobrą robotę (i w sumie
@TestoDepot: Wiadomo, że ludzie dobierają się pod względem atrakcyjności ale traktowanie brzydkiego faceta jako ofiarę a najeżdżanie na nieatrakcyjne kobiety w tym samym zdaniu jest dla mnie hipokryzją. Sorry not sorry. ¯\_(ツ)_/¯