Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej kochani, zamierzam wybrać się na #divyzwykopem #roksa i mam parę pytań.
Zapytam się przez telefon czy robi to czego oczekuję i o wielokrotność zbliżeń. Wezmę sobie godzinę i nie chcę żeby mnie wydymała, że po pierwszym spuście wyrzuci mnie za drzwi. Chcę to zaplanować na dwa dojścia. Najpierw lodzik, a potem bzykanko w tej godzinie. Często słyszałem opinie, że divy wyrzucają za drzwi po pierwszym spotkaniu świeżaków. Jak nie dać się wyrzucić i jak z nią rozmawiać? Wprost: zrób mi loda, teraz postaw go znowu itp.? Jakby co to nie jestem prawikiem, więc wiem czego chcę ale nie chcę doprowadzić do sytuacji, w której diva będzie się mnie próbowała pozbyć, bo przy takiej atmosferze może mi nie stanąć na baczność.
#logikaniebieskichpaskow #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wesprzyj projekt
  • 86
Zapytam się przez telefon czy robi to czego oczekuję i o wielokrotność zbliżeń.


@AnonimoweMirkoWyznania: poza tym sprawdź ją na garsonierze przed wizytą i też ci to sporo powie

Często słyszałem opinie, że divy wyrzucają za drzwi po pierwszym spotkaniu świeżaków.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma reguły czy świeżak czy nie - czasami doświadczonego #!$%@? też wyrzucą

Jak nie dać się wyrzucić i jak z nią rozmawiać?


@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu przeczytaj garsonierę
@AnonimoweMirkoWyznania: Przede wszystkim musisz pamiętać, że diva jest dalej kobietą (poza tym, że jest divą) a nie robotem czy maszyną do robienia hot-dogów. To nie jest tak, że ty płacisz i ty wymagasz. Jeśli tak do tego pochodzisz, to jesteś prostakiem/bucem, który nie potrafi into kontakty z płcią przeciwną. Druga sprawa - dwa numerki w ciągu godziny - no nie wiem. Będzie ciężko ale jeśli bardzo chcesz, to po prostu dogadaj