Wpis z mikrobloga

@homoturpis: cały empik. Albo odwalą wysyłkę i zapakują paczkę jak widzisz, albo anulują zamówienie.
Dlatego nimi gardzę i tam nie kupuję ;)
Odsyłaj pudło i niech #!$%@?ą. Masz prawo zwrócić w 14 dni bez podania przyczyny.

Zamawiałeś ten Bank z Lego? To moje Lego-marzenie, obecnie chyba niedostępne na oficjalnym sklepie i głównie resell za 3000złotych+ kurde xD


@niochland: bo już od listopada 2018 jest wycofany. Nie rozumiem natomiast, skąd ci
  • Odpowiedz
@damw: E to może na jakims lewym sklepie szukałem. Ale było za 3000 złotych, dam sobie rękę uciąć, że miałem jeszcze takie "jprld" na twarzy

Nawet na Allegro teraz widzę za 1600-1800, więc będę myślał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@homoturpis: To miałem szczęście tym razem, że moje drzewo przyszło w kartonie z poduszkami, ale też mam jedną przesyłkę z empiku co przyszła w samym stretchu
  • Odpowiedz
Z drugiej strony też jest, może strzelali z wiatrówki? xD


@Matt_888: ale z drugiej strony też wygląda, jakby od środka rozsadziło, czy z może tam jest wlotowa dziura? xD
  • Odpowiedz
@homoturpis: Też kupiłem, mi z kolei przysłali dobrze zapakowany ale w kartonie, w którym zmieściłby się jeszcze jeden domek na drzewie i dodatkowo kamienica... Serio. Oni w Empiku mają ewidentnie problem z dostępnością kartonów do pakowania...
  • Odpowiedz