Wpis z mikrobloga

#plush
Pytanie, bo widzę na stronie że zmieniła się oferta na kartę i zamiast 10gb jest 15gb.
Czy wciąż te gb są dodawane dopiero po doładowaniu, czy już normalnie przy zapłacie z zgromadzonych środków, jest ono przyznawane? Bo mam miliony monet z doładowań +100%, ktorych nie mogę wykorzystać, bo i tak musiałem doładowywać dla internetu. A może w końcu bym zaczął to użytkować...
Zna ktoś odpowiedź?
  • 3
@Eldian: mówisz o pakietach z "Plush Internet Promo BS" - to dalej działa w taki sposób, jak do tej pory, czyli za każde doładowanie wpadają GB, tylko teraz troszkę więcej.
Tego numeru używasz tylko do Internetu, czy może też do połączen/SMS/MMS?
@Specjalista_Plus to moja główna karta, do telefonu.
Tzn żeby wyjśnic... Kiedyś była oferta no limit i 6gb. Wtedy przy przedłużaniu miesiąca dawało pakiet.
Potem zmienili na 10gb,to się skusiłem. I tu wtopiłem, bo internet przy doładowaniu a nie przy przedłużeniu.
W pierwszej opcji robiłem nadmiar kasy na promkach, żeby taniej wychodziło. Ale przy zmianie to przestało działać. I tak się tułam z ponad trzema stówami.
I zastanawiam się, czy teraz wrócili do
@Eldian: te 15 GB wpadnie Ci po każdym zasileniu za 30 zł (+10 GB na YT/TikTok).

Warto może rozważyć włącznie tej promocji Bez limitu i 15 GB za 30 zł kodem: *136*11*9096# - masz wtedy połączenia, SMS/MMS nolimit i 15 GB. Promocja odnawia się raz na miesiąc, z konta spada wówczas 30 zł. Promocja łączy się Promo BS, więc jeśli doładujesz konto, to zyskasz dodatkowe GB.
Opis wszystkich promocji dla