Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki kupować S10 lite za 1800zl nówka? Miesięczne aktualizacje zabezpieczeń jak we flagowcach, Snap 855.
Czy lepiej jakieś A71, Mi9T (jakieś problemy z ghost touch ponoć? ) Lub Mi Note 10.
Jest jeszcze Realme X2 pro
#telefony #samsung #xiaomi
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k3lt: z takiej lokalnej grupy na Facebooku. Czyli S10 lite? Trochę słabe światło w aparatach, brak mini Jack i plastikowe plecki, ale telefon ogólnie spoko.
@jempierozki: w sensie, że polecasz? Jak oprogramowanie?
  • Odpowiedz
w sensie, że polecasz? Jak oprogramowanie?


@brylek: tak, z oprogramowaniem to zależy, ale raczej też, obecnie przychodzi jeszcze z coloros który nie jest jakiś super piękny, ma ograniczone możliwości konfiguracji aod, ale bateria jest lepsza niż po aktualizacji do and 10 i realme ui który jest sporo ładniejszy i ma więcej opcji konfiguracji, ale bardziej drenuje baterie (kwestia poprawy w aktualizacji)
  • Odpowiedz
@brylek: Uwierz mi plastikowe plecki to akurat zaleta, telefon przezyje upadek w przeciwienstwie do roznorakich szkiel itd, plus lepszy zasieg i mniejsza waga. Tak bardziej sie rysuje, ale kto teraz uzywa telefonu bez jakiegos etui? Aparaty wcale nie odbiegaja mocno od flagowych S10, no i wlasnie Snap 855 + rewelacyjna bateria. Ten Lite jest pod wieloma wzgledami lepszy od flagowych S10'tek jesli przezyjesz bez wodoszczelnosci i ladowania indukcyjnego.

Edit; jak nie
  • Odpowiedz