Wpis z mikrobloga

@malleonamalo: Ale mnie to wkur*ia, bez kitu. Te wszystkie artykuły - kiedy niedziele handlowe, kiedy to i tamto, powinni jakoś karać za coś takiego, gdyby tak można to było zgłaszać żeby się ich żeby wyszukiwać się ich nie dało. Na takich co to piszą to już mi nawet szkoda hary...
Widze ze panowie nowi w internetach. Google tylko w Polsce tak dziala. W google angielskim jest ladnie i czysto bez ostrej spamerki

Ostry keyword stuffing wystepuje tylko na takich stronach. Niestety inne firmy widza ze daje to efekt i probuja robic podobnie... I tak przykład jest slaby bo.. Artykul z debaty prezydenckiej byl 2x mocniej na frazy ;)
@malleonamalo: pamiętam jak kiedyś sprawdzałem czy niedziela następnego dnia jest handlowa, bo kojarzyłem że jakieś niedziele przed świętami miały być handlowe, po sprawdzeniu pierwszych 3 portali z google stwierdziłem że #!$%@?ę, najwyżej zamówię sobie żarcie
To jeszcze nic, ja tutaj sobie oglądam Galimatias, a tutaj komunikat "za chwilę Marszałek Senatu wystąpi z orędziem", już mam nadzieję, że powie kiedy otworzą fryzjerów bo zarosłem jak co najmniej goryl, a tutaj o jakiejś polityce i wyborach nawijał, a konkretów o tym kiedy otworzą fryzjerów jak nie było tak nie ma ;)
@IdzPanZTakimTym: daj spokój, po prostu każdy z tych dziennikarzy kupił u mireczka kurs promocji w internecie i stosuje na potęgę rady tam zawarte ;)
Nie no żartuję - nie pamiętam by na kursie wspominał by spamować i robić #!$%@?ę z logiki czytelnika, chyba nawet przestrzegał przed tym.
Niestety wiekszosc tresci jest tak pozycjonowana. Czlowiek wpisuje w google proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi. Pierwsza strona wyszukiwania #!$%@? jakimis lajf-stajlowymi stronami, ktore chetnie ci na to pytanie odpowiedza, sciana tekstu z pozyzycjonowaniem albo w 20 obrazkach w galerii, ktora musisz wyklikac z odswiezeniem strony. Rak #!$%@?...
@Sanski: Nie musisz mi tego wyjaśniać, bo to mój konik. Napisałem jedynie, że kompletne podporządkowanie artykułu pod SEO mija się z celem, jeśli ten nie oferuje wartościowej treści.