Wpis z mikrobloga

@malleonamalo: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus blandit lorem vitae leo tristique, in tincidunt augue tempor. Pellentesque dolor tortor, placerat vel tincidunt lacinia, tincidunt lobortis ipsum. Cras at turpis nisl. Curabitur blandit tempus dolor a eleifend. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pellentesque mollis id purus a pellentesque. Nam eget lectus dui. Etiam cursus dui vitae sem accumsan, vitae egestas sem efficitur. Integer vel iaculis tortor.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malleonamalo: czy tylko ja odnoszę wrażenie, że te artykuły są sztucznie przedłużane? To co można by było napisać w jednym, około 4-6 zdaniowym akapicie jest rozwalone na 3-4 akapity po ok. 5-7 zdań w każdym.
czy tylko ja odnoszę wrażenie, że te artykuły są sztucznie przedłużane? To co można by było napisać w jednym, około 4-6 zdaniowym akapicie jest rozwalone na 3-4 akapity po ok. 5-7 zdań w każdym.


@TheerT: O #!$%@?, rzeczywiście!
@malleonamalo: Mówią, że to tylko szkodzi SEO i żeby pod żadnym pozorem tak nie robić, bo boty Google potrafią rozpoznać takie sztuczne treści, a jednak artykuły tego typu zawsze się pokazują na samej górze wyników wyszukiwarki. ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@malleonamalo: te gowno rzeczy powinny byc #!$%@? z google.

Potem wpada taki 'news' do google wiadomosci i telefon #!$%@? powiadomieniami.

Jeszcze gorzej jest jak ci debile robia nowy artykuł o tym samym co kilka dni wcześniej ale w tytule dodaja dzisiejsza date :/

@le1t00: gazety lokalne polskapresse w tym przodują. Ciągle świeże daty publikacji tego samego dobrze spozycjonowanego gówna w którym nie na wartościowej treści ale łapie się do popularnych
Juz dawno o tym pisałem i trafiłem do dość sporej grupy osób, które miedzy innymi tworzą takie treści: https://jaworowi.cz/duze-portale-tworza-spam-na-potege-a-google-to-promuje-11572.php

Nic z tym się nie zrobi dopóki Google nie zacznie tego jakoś rozpoznawać, a to jest dość trudne z uwagi na ich "wskaznik zaufania". Kiedyś rozprawiło się po latach z porównywarkami, a wiec w końcu wykonczy i wszystkie strony, które tej "techniki" używają.

Czytajie takich artykułów jest gorsze od czytania czegokolwiek na Pikio,