Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu udało mi się wygrać pierwsze rozdajo. Była to książka "Czas Honoru" (w wersji elektronicznej) autorstwa @Basementdweller, także czas na spóźnioną recenzję. Książkę czyta się bardzo przyjemnie, jest napisana bardzo lekko. Opowiada ona o krasnoludach, a konkretnie o historii 3 klanów i przyjaźni ich członków ponad podziałami i uprzedzeniami. Tłem jest narastający konflikt tychże klanów oraz czas bezpośrednio po nim. Myślę, że większość fanów fantastyki znajdzie w niej coś dla siebie. To co mi się w niej najbardziej spodobało to opisy walk oraz półświatka krasnoludów. Wydaje mi się, że cena jest więcej niż atrakcyjna, polecam ją każdemu, kto lubi książki fantasy utrzymane w klimacie średniowiecza. Tego co mi zabrakło to wplecenia więcej innych ras (ale wiem, że autor to fan krasnoludów) oraz oczywiście objętości. Mam nadzieję, że kontynuacja jest w trakcie pisania, ponieważ nie wszystkie wątki zostały zamknięte.

  • 1
Cześć, dzięki za opinię. Kontynuacja jest w planie, tak. Będzie to już pełnoprawna powieść (bo książka o której mowa to zbiór opowiadań powiązanych tematycznie) rozwijająca dotychczas zarysowane wątki. Głównymi bohaterami nadal będą krasnoludy, ale inne rasy otrzymają nieco więcej szans na zaprezentowanie się.

W razie, gdyby ktoś chciał dowiedzieć się o książce więcej, pooglądać ilustracje, przeczytać fragment lub po prostu kupić książkę, zapraszam na funpag: https://www.facebook.com/Cenahonoru/

Do Ciebie zaś odezwę się zaraz
Basementdweller - Cześć, dzięki za opinię. Kontynuacja jest w planie, tak. Będzie to ...

źródło: comment_1588008379wsa58XuBkj6utQNc4pN7eW.jpg

Pobierz