Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 49
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy), 07:02:03, Wtorek, 28 kwietnia 2020. Imieniny: Piotra, Walerii, Witalisa. Słońce wstało dziś o 05:14. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 14 godzin i 58 minut, w zenicie znajdzie się o 12:44 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:13. Ciemna noc zapadnie o 21:49, ale gwiazd można wypatrywać od 20:54.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy...
  • 49
  • Odpowiedz
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: i reszta. Dzień dobry!

@micke: No i gratulacje! :)

@MalaGlupiaMiejscowosc01: Widzę że podzielamy zamiłowanie do matematyki ;-) Gratulacje!

A jako bonus - zwariowani piraci z Alestorm, bo niedawno wydali kolejny singiel :-)
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
  • Odpowiedz
mentalny support dziś wskazany.


@Sikorka2017 ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak najbardziej kibicuję. Wszystko się uda, trzymam kciuki!!! Poradzisz sobie świetnie :)

@micke jedziesz dalej Pan Micke! Wszystkiego dobrego cumplu, teraz już będzie bardziej z górki niż kiedykolwiek. Zawsze powtarzam, że sukcesy napędzają... więcej sukcesów :) Życzę wytrwałości.

@MalaGlupiaMiejscowosc01 Gratulacje! Super czas jest teraz przed Tobą. Pamiętaj - wykorzystaj go tylko na głupoty, szaleństwa i historie które będziesz mógł
  • Odpowiedz
@micke: Wszyscy ci zazdrościmy, ponieważ otrzymywanie pieniędzy za coś, co naprawdę lubisz robić, jest naszym wspólnym marzeniem, zwłaszcza gdy ma to miejsce bez wszystkich pośredników.
  • Odpowiedz
@turbol: Głupia sprawa...

Był taki Mirek co to wrzucał ręcznie, było śmiesznie, przestał dostał bana potem wrócił bla bla bla. a potem powiedizał że nie będzie wiecej africi wrzucał... to ja zacząłem, po 2ch dniach napisałem automat zeby nie kliakc recznie, było zabawnie, potem doszła jakaś prognoza pogody, ciekawostki, jakies dodatkowe pisoenki, a potem się takie community zebrało i teraz głupio wyłaczyć bo by mnei tu rozszarpali jakby się wpisy nie
  • Odpowiedz
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @Tanczacy_paralityk @petla_sprzezenia: @nivenerr @omi-omi: @keisezrG:

Witam wszystkich po trzy dniowej przerwie ʕʔ Zapoznałem się z przeszłymi wpisami, pijąc kawkę. Powodów nie
  • Odpowiedz
@MalaGlupiaMiejscowosc01:
Zachowanie - co to beknięcie ze starego reżimu;
religia / etyka - czy to przedmiot gdzie zostanesz nauczony dokąd nie wpychać penisowie;
polski / angeilski / niemiecki - marzyciele z ministerstwa edukacji wciąż myślą, że dziecko może nauczyć się trzech języków;
wiedza o kulturze - tylko wiedza? więc nie możesz grać na skrzypcach, nie możesz narysować nagiej kobiety, nie możesz nawet grać roli ani recytować wiersza; twoja przyszłość mi wątpie;
  • Odpowiedz
  • 12
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @mobutu2 @nivenerr @keisezrG @omi-omi i reszta :D

Dzień dobry, miłego dnia.Naprawdę cieszę się czytając o waszych sukcesach i gratuluje wszystkim oaraz życzę by wszystko szło tak jak sobie zaplanowaliście.
  • Odpowiedz
jakiś inżynier


@MalaGlupiaMiejscowosc01: czy algus i wieszlo nie torturują się wystarczająco? czy jestesz gotowi na dręczenie formułami do końca życia?

Masz dobrą fizykę. Jeśli lubisz bić ludzi. Możesz pomyśleć o egzekwowaniu prawa w policji.
To tylko na połowu żartu, myślę, że armia ma dobry plan emerytalny, a w Polsce nie ma garnizonów syberyjskich.
  • Odpowiedz
@micke: @omi-omi:
@mobutu2: @shitty_support:

Kochani! Dzięki za wsparcie:)
chyba poszło dobrze, ale na kolana ich nie powaliłam, aby brali mnie od ręki :) każą czekać tydzień. Nich im będzie.
Miejsce fajne, pracowalabym:)

Kawa na wynos i jakąś ławkę muszę w parku zaliczyć - Dekompresja wskazana :p

@mobutu2 - brzydzę się zwalaniem winny na kogoś, obyś miał moc:)
  • Odpowiedz