Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 49
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy), 07:02:03, Wtorek, 28 kwietnia 2020. Imieniny: Piotra, Walerii, Witalisa. Słońce wstało dziś o 05:14. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 14 godzin i 58 minut, w zenicie znajdzie się o 12:44 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:13. Ciemna noc zapadnie o 21:49, ale gwiazd można wypatrywać od 20:54.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy...
  • 49
  • Odpowiedz
@Sikorka2017: Jeden młody człowiek zdecydował, że będzie się nadużywał tylko zgodnie z harmonogramem i nie wyleje ani jednej nadmiernej kropli płynów wewnętrznych bez konieczności. Starał się jak mógł przez dwie godziny. Ale niektóre strony internetowe były zbyt dostępne, a wyskakujące zdjęcia zbyt sugerujące, z drugiej strony, książka, którą czytał, nie była tak interesująca, aby zająć jego uwagę, głupi autorze. Ponadto nikogo nie było w domu, wszyscy znaleźli lepsze rzeczy do zrobienia
mobutu2 - @Sikorka2017: Jeden młody człowiek zdecydował, że będzie się nadużywał tylk...

źródło: comment_1588078149KhakN3NFgR8MTqu0z9RPXT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dzień dobry, ale się dzisiaj rozpisaliście. A ja zaspałam i to mocno, bo wstałam o 12. Im wcześniej się kładę spać tym trudniej mi rano wstać ¯\_(ツ)_/¯ Słońce przygrzewa, więc leżę na hamaku i odpoczywam póki można.

@micke ale fajnie :D A najlepsze, że byliśmy tego świadkami i to tak trochę jak kibice podczas meczu finałowego xD Oby za kilka tygodni dochody były tak normalne, że nawet nie będziesz już o tym
  • Odpowiedz
@Wejszlo: chlebek smakował i był bardzo dobry, wbrew temu co mi Pan @mobutu2 zarzucał, niebieskiemu też smakował ʕʔ co do Szczecina, to facet, z którym niebieski miał rozmowę był zdziwiony, że ktoś z tak dużym doświadczeniem aplikuje na dość niskie stanowisko, ale bardzo dobrze im się rozmawiało ()​ facet ma zagadać w firmie, może uda się niebieskiego pchnąć gdzieś wyżej
  • Odpowiedz
@omi-omi: dopiero teraz jak weszłam zobaczyć Twoją odpowiedź zauważyłam, że zapomniałam wkleić wołanko xD
Najlepsze, że cały czas mam je skopiowane w schowku, ale edytować wpisu już nie mogę xD
@micke @algus @shitty_support @Sikorka2017 @TomTailor100 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Dioddy @wyinwidualizowany @AllGoesWrong @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @Jurgen_Van_Beethoven: @rajjj: @unizony_czlonek: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @Pjotsze: @slabehaslo: @petla_sprzezenia: @nivenerr
  • Odpowiedz
@Wejszlo @mobutu2 ja w drugiej klasie liceum, będąc na humanie zdecydowałam, że będę inżynierem XD uparłam się i zrobiłam, nawet magistra mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie studia to dla mnie był najlepszy wybór, nie żałuję, mimo że potrafiłam płakać po kolejnej niezdanej laborce z chemii fizycznej ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale dałam radę ( ͟ʖ) teraz
  • Odpowiedz
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Wejszlo:
1. Myślę, że generalnie dobrym pomysłem jest spędzenie czterech lat w akademiku za pieniądze rodziców (wybierz uniwersytetum w innym miastu).

2. Jeszcze lepszym pomysłem jest powiedzenie im na początku, że nie chcesz iść na studia (obniża to ich oczekiwania, potem oni zgodzą się na dowolny zawód).

3. Ważne jest, aby mieć dyplom ukończenia studiów wyższych bez względu na zawód (sprytni faceci doprowadzają dziewczyn do zmoczenia (uniwersytet zawsze daje
mobutu2 - @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Wejszlo: 
1. Myślę, że generalnie dobrym pomysł...

źródło: comment_1588080821Si5CEtKrofuJsUY89g9xJu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
chemii fizycznej


@omi-omi: Dzięki Bogu, nigdy w życiu tego nie miałem. Jeszcze Teorii prawdopodobieństwa i statystyki matematyczną polecam, a dla humaników Niemiecką filozofii klasyczną polecam (nie).

wrócę na doktorat

Idź, poczujecie ogromną wyższość przed laicy.
  • Odpowiedz
@mobutu2: i tak jak zaczynam opowiadać co robiłam na studiach, jakie badania, itp, to ludzie się patrzą jak na kosmitę - do tego doktorat mi nie potrzebny xD
ale fakt, każdemu kto lubi chemię/biologię, a nie lubi fizyki, odradzałabym swój kierunek (technologia chemiczna), bo to fizyki jest bardzo dużo, a chemia fizyczna to połączenie chemii, matmy i fizyki XD to jest jeden z tych przedmiotów, które zaczynasz rozumieć dopiero na doktoracie
  • Odpowiedz