Wpis z mikrobloga

@Shajo: U mnie jest tak samo, pierwsze dni na ulicy wszyscy w maskach. Teraz juz czesciej spotykam ludzi z maska na brodzie lub w ogole bez maski jesli to nie centrum miasta i policja mniej odwiedza rejon
  • Odpowiedz
@Shajo ale to jak są na własnej dzialnosci, a jednak masa fryzjerów pracuję na umowę o pracę, przykład mój salon centrum WaWa 15 osób wszyscy zatrudnieni na umowę i w #!$%@? jest takich salonów tylko nie liczni idą na swój dzialnosci
  • Odpowiedz
ale to jak są na własnej dzialnosci, a jednak masa fryzjerów pracuję na umowę o pracę, przykład mój salon centrum WaWa 15 osób wszyscy zatrudnieni na umowę i w #!$%@? jest takich salonów tylko nie liczni idą na swój dzialnosci


@vontempsky: To prawda. Na umowie płaca podatki tak samo jak wszyscy.
  • Odpowiedz
  • 0
@kefas_safek mogą się niektórzy śmiać ale tak właśnie jest obok naszej firmy jest kosmetyczka która najpierw robiła usługi w mieszkaniu aż #!$%@? się Sąsiedzi że dziennie mnóstwo osób się przewija więc wynajęła niewielki lokal obok nas. Jak tylko nastąpiło zamknięcie z uwagi na koronawirusa to widzę ją tylko jak raz dziennie przyjeżdża po sprzęt czy inne rzeczy.
  • Odpowiedz
. W galerii kazdy przymierza i 'maca' ciuchy i nawet te rekawiczki nic nie dadza. Jesli nie wierzy sie w roznoszenie wirusa przez dotyk przeciez rownie dobrze mozna dmuchac na ciuchy ktore ktos inny pozniej przymierzy.


@k1906: będzie przecież zakaz przymierzania
  • Odpowiedz