Wpis z mikrobloga

Dlaczego wykop robi się coraz bardziej i bardziej mizogiński? Skąd biorą się incelskie (i ogólnie seksistowskie) wysrywy? Czy bycie skrzywdzonym usprawiedliwia nienawiść na całą grupę, nieważne jakby ta nie była zróżnicowana?
- Pierwszy przykład szerokiego zjawiska wykopowej mizoginii i hipokryzji wielu użytkowników - facet może chodzić na prostytutki i zdradzić - baba za to oczywiście już za samą usługę jest [atakowana i opluwana]( https://i.imgur.com/x4pqqs0.png)
Czemu takie podwójne standardy są traktowane jak coś kompletnie normalnego? Jedna rzecz jest krzywdząca, druga nie - a mimo to pietnowana jest właśnie (zwykle bardziej) ta druga. Facet może się r*ać na prawo i lewo - nic się nie dzieje. Kobieta w analogicznej sytuacji - sata. Wtf? Do tego dochodzą jeszcze halucynacje z braku seksu i wyobrażenia o kobiecie jako domyślnie hipergamicznej xDD

- Kolejny przykład: Gdy tylko pojawi się znalezisko o jakiejś kobiecie odnoszącej sukces, przejawia się wykopowe seksualizowanie - od razu wykopkom do głowy uderza sp3rma i zaczyna się festiwal oceniania jej wyglądu, lub innych nieadekwatnych uwag, na przykład co do tego, że lepszą karierę zrobilaby w kuchni, czy sprzątając dom - jakby to miało jakikolwiek związek z tematem. Dobre przykłady czegoś takiego są [TU]( https://www.wykop.pl/link/5359879/polka-w-jednym-z-najlepszych-laboratoriow-fizyki-na-swiecie-wywiad/), lub TU

- Dziecinne wyskoki i histeria w obliczu różnych akcji pro-zdrowotnych skierowanych w stronę kobiet, czy różnych akcji społecznych, wieczne pretensje: Jak tylko pojawi się coś o finansowaniu chociażby raka piersi, natychmiast pojawia się armia wojowników o równość - kiedy jednak obnazy się ich głupotę, zaczynają się jąkać - na wykopie najlepszą robotę w tych sprawach robi właśnie kobieta, bardzo pomaga promować różne akcje dotyczące męskich problemów, w przeciwieństwie do wyżej wspomnianych szkodników, którym do głowy nie przyszło zrobić coś w sprawie samemu - lepiej [płakać i robić z siebie ofiarę.]( https://www.wykop.pl/link/5335175/#comment-73422821)

- Hardkorowe generalizowanie i uleganie błędowi jednorodności grupy obcej: najlepszym przykładem może być tinderowa akcja Klaudiusz, która z jakiegoś powodu stała się wielkim hitem wykopu, pomimo tego, że nie udowodniła niczego, uwypukliła jedynie oderwanie od rzeczywistości całej masy ludzi - kobiety potrafią się poniżać przed przystojniakami, ale faceci przecież robią to samo względem loch i to na o wiele większą skalę - do tego stopnia, że stało się to memem. Wystarczy spojrzeć jak poniżaja się przed różnymi internetowymi księżniczkami - nawet pomimo tego, że ta NIGDY z nimi nie pogada. Gdyby tylko dać im znać, że mogą się z nimi spotkać, rzuciliby wszystko w cholerę i lecieli jak opętani. Super eksperyment :D

Zapraszam do dyskusji tych prawdziwych miłośników kobiet i znawców tematyki, nauczcie mnie jak nie być białorycerzem
@Blackpill_RAW: @throwaway2137: @Martenzo: @serek_heterogenizowany: @incelista: @WwaDdl022: @przystojnykawaler: @typbezoszczednosci95: @Xreak: @LDAR: @Piekny_Krolewicz: @PierwszyPuchacz: @DoktorNauk: @01ab: @kimjajestem999: @Bunch: @Davidozz: @nbhd: @RoastieRoast: @generalnyprzeglad: @Niski_Manlet: @Flutter_M_Shydale: @TestoDepot: @programista1992: @Canova: @Bolek122: @Aerin: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #dyskryminacjamezczyzn #psychologia #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow ##!$%@?
Pobierz ziumbalapl - Dlaczego wykop robi się coraz bardziej i bardziej mizogiński? Skąd biorą...
źródło: comment_1588154920J5QRbWyjzhhKFBsiLUHr5I.jpg
  • 157
facet może chodzić na prostytutki i zdradzić - baba za to oczywiście już za samą usługę jest atakowana i opluwana


@ziumbalapl: Nope, jedno i drugie to seks bez zobowiazan. Ja tylko krytykuje podwojne standardy.

ONS z Chadem poznanym 20 minut temu?

hurr stulejarzu zostaw ją, ma prawo do swojej seksualności durr


Ja idę do prostytutki?

hurr rozstrzelać lub powiesić za jajca, kto to widział, by brzydki facet uprawial seks z piekna
@ziumbalapl: nie wiem po ciul mnie wołasz tutaj, pewnie żeby przypiąć mi łatkę ''HURR DURR MIZOGIN!111!'' czy inny przegryw, co mija się z prawdą, ale będę tak dobry i nawet ci odpiszę.

Tak w kilku słowach:

coraz bardziej i bardziej mizogiński?


@ziumbalapl: trzeba odróżnić niepochlebną opinie o jakiejś kobiecie/jakichś kobietach czy po prostu krytykę jakiegoś zachowania od sugerowania nienawiści do wszystkich kobiet. To, że ktoś kobiet nie stawia na piedestale