Wpis z mikrobloga

  • 7
@TAKATA_: sugerowanie, że wydech na zamówienie z MG Motorsport = przebicie tłumika, jestem ciekawy czym jeździ znawca tuningów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@TAKATA_: Wysoki poziom dialogu Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla twojej informacji nie wsadzili tam V8 ponieważ liczyła się masa co udało się znakomicie - 1060kg! Co daje stosunek mocy do masy 6,2kg/KM w fabryce. Nie zawsze sportowe auto = duży silnik, kiedyś z V8 wyciągano 30KM, ale technologia poszła do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) auto jeździ bardzo zwinnie i daje dużo
  • Odpowiedz
@BLKauto: fajnie, panie wysoki ( ͡° ͜ʖ ͡°) poziom dialogu, miłej jazdy kosiarką bez tłumika. Skręciłeś już przebieg przed sprzedażą? Idź plakować plastiki, a nie pouczasz ludzi.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BLKauto: 124 w Europie standardowo mają wydech Record Mozna, amerykańskie już nie. Ciekawe bo A500 w USA wychodził na przelocie.
Ragazzon ma w ofercie wydechy do Abartha. Ile sobie liczą w MG?
  • Odpowiedz
  • 1
@paTyczaKi: Jeszcze nie ustaliłem, ale współpracujemy z nimi dość długo. Dam znać jak dojdzie.
@takupatamta: Przy pierwszym aucie 4000 :) długo by pisać, myśle że ewenementem w branży jesteśmy pod względem przejrzystości - możesz zerknąć we wszystkie rachunki dotyczące importu - wszystko rozliczamy 1 do 1 bez przycinki :) + najtańsze w Polsce stawki za transport - 400$ ze wschodniego wybrzeża :)
  • Odpowiedz
@takupatamta: bo dostaniesz pełna FV, bez kombinacji, a jak zaczniesz szukać konkretnie to się okaże, że nagle każdy albo nie wystawia faktury wcale, albo tylko na sama usługę sprowadzenia. nie kombinuj, jak chcesz sprowadzać to z nimi. przetestowane, działa
  • Odpowiedz
@BLKauto: jeżeli możesz to napisz te "długo by pisać" szukam właśnie kogoś do ściągnięcia. Spotkałem różne strony na FB, czy przez Google i około 1500 2000zl prowizji naliczają (netto)
  • Odpowiedz