Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy #logikaniebieskichpaskow #pokazmorde

Mam 26 lat i nigdy nie używałem regularnie kosmetyków. Mam taki pomysł na eksperyment - zrobie zdjecie swojego ryja i przez miesiąc będę regularnie używał następujących produktów:

1. żel do twarzy
2. krem do twarzy na noc:
3. peeling
4. krem pod oczy
5. żel do golenia: Nivea Men

Zawsze lubiłem swój ryj, ale fakt że wygląda na przemęczona i troche zaniedbany. Za miesiąc pokazuje swój ryj z maja + swój ryj po miesiącu stosowania kosmetyków. Co wy na to?

W sumie taguje #przegryw bo może was to zainteresuje
  • 126
@zielonzielon: ja robie peeling 2 razy w tygodniu, po nim krem do twarzy i brody, a po codziennym prysznicu olejek do brody, w kosmetykach najwazniejsze zeby dopasowac je do siebie, mam juz ogarniete po jakim szamponie mam najlepsze wlosy a do mycia twarzy i brody uzywam mydla naturalnego z olejkami. Dobrze tez wyszorowac jaja i pachwiny peelingiem, tam samo #!$%@?, to uczucie swierzosci nie ma chyba nic piekniejszego
@zielonzielon tylko weź obkup się jakieś naturalne marki jak vianek bo z tymi Nivea to będziesz miał twarz bardziej #!$%@?ą niż teraz xD nie bez powodu twarze kobiet wyglądają jakby wdepły na minę bez makijażu pomimo używania kosmetkow. Daj mi twój rodzaj cery na PW a dobiorę ci kosmetyki które może nie w miesiąc ale w kwartał dadzą zajebisty efekty.