Wpis z mikrobloga

Kolejny właściciel, który myśli, że Galicyjska (Centralna Park) to jakaś prestiżowa lokalizacja w centrum miasta XD

Kto da 312,5k (12,5k/m2) za 25 metrową klitkę z kratami? I to jeszcze od biura nieruchomości, więc pewnie jest prowizja od kupującego XD

Ponad miesiąc temu wrzucałem ogłoszenie innego mieszkania z tego samego miejsca w tej samej cenie i myślałem, że wtedy osiągnęliśmy szczyt patologii na krakowskim rynku nieruchomości, ale jak widać trwa nadal. Deweloper kilka lat temu sprzedawał tam mieszkania po 5/6/7 tysięcy za metr w zależności od momentu kupna.

https://www.wykop.pl/wpis/48293329/ta-oferta-to-kwintesencja-obecnej-patologii-na-ryn/

#krakow ##!$%@? #nieruchomosci #mieszkanie #kupnomieszkania
maximuss - Kolejny właściciel, który myśli, że Galicyjska (Centralna Park) to jakaś p...

źródło: comment_1588670266HuPcVfCQheD6defn4Op80t.jpg

Pobierz
  • 10
Dwie inne perełki w jakie wpadłem ostatnio (ale linków nie pamiętam):
- kawalerka (okolice pl. Inwalidów), ok. 25m2, w nadbudówce na starej kamienicy, bez okien zwykłych, tylko połaciowe 2, stan developerski, 15k/m2
- 2 pokojowy 'apartament', ul. Lea, też blisko placu Inwalidów, ok. 45m2, z sypialnią (bez okien), kuchnią (bez okien) i pokojem dziennym (2 okna 60cm szerokości). Układ 'podłużny' czyli pokój dzienny na ulicę (na parterze), później w głą b kuchnia,
@maximuss: czyzyny jako centrum, nice niedługo do huty doleci w mniemaniu deweloperów ze to centrum az dziwne ze jeszcze nie przemysleli ze czasem z huty do centrum jest szybciej np mpk niz z prestizowych okolic centrum do centrum xD