Wpis z mikrobloga

Siemanko,
Mirki kupilem dzisiaj PS4 na promce w celu ogrania najlepszych exsclusiv i sprzedania za pare miesiecy. Z gier mam juz:
Uncharted 4
The last of us

W planach jest jeszcze do kupienia:
God of War
Spiderman

Czy jest cos jeszcze z takich "must have" jezeli chodzi o PS4? Horizon? Wcześniejsze Uncharted?

Jezeli chodzi o nie exy typu Wiedzmin czy Gta V to ogralem juz na xboxie

#ps4
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafpafpaf: horizon ma fajny gameplay i jest ładny ale nic poza tym. Exy te które wymieniłeś i może Bloodborne dla hardcorów. Ja polecam Hellblade, Wolfensteiny, Valiant Hearts i nowe Assasyny - subiektywny wybór moich ulubionych gier.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rafpafpaf: no to jeszcze poczekaj na TLOU2 i Ghost of Thushima.
Moje osobiste top 5 to:
5. Horizon Zero Dawn
4.Spiderman
3. Uncharted 4
2. TLOU
1. God of War

Każda z tych gier jest >8/10. Dla mnie GOW to arcydzieło 10/10, a U4 to zdecydowanie najładniejsza gra tej generacji. Podobno Bloodborne to jest must have, ale ja jestem #!$%@? i nie umim w to grać.

Tylko w Days Gone nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rafpafpaf: no i ofc pasowałoby znać wcześniejsze części Uncharted. Jedynka jest mocno przestarzała i strasznie monotonna, ale przy remasterach 2 i 3 świetnie się bawiłem, więc polecam. Ratchet & Clank też był dosyć przyjemny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafpafpaf: Jak masz czas to lepiej jechać po kolei, inaczej stracisz sporo smaczków w 4 i nie będziesz czuł takiej więzi z bohaterami, ale nie ma jakiejś ciągłości fabuły i odnajdziesz się łatwo, nawet nie znając poprzednich części. W każdym razie na pewno będziesz się dobrze bawił, to kawał pięknej gry. Twój wybór :p
  • Odpowiedz
@rafpafpaf: szczerze to te exy wcale nie są żadnymi musthave. Po prostu bardzo dobre gry dla fanów gatunku/serii. Nic ponad to. Żaden z exów nie zasługuje na miano gry w którą trzeba zagrać i już, no żaden. Zagraj w gry na które masz ochotę i tyle. Może poza uncharted 4 bo jest po prostu piękny, historyjka wchodzi i do ogrania w 2 dni. Podobnie shadow of the collosus, gra z ciekawą
  • Odpowiedz