Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@zabaracer: Ogrywałem wersję na PC. Widać, że sterowanie było robione pod konsole i tak przykładowo skok bohaterką oraz 'wstecz' w menu to ten sam klawisz i nie można ich ustawić osobno. Podobnie ma się z atakiem i interakcją z przedmiotami. Mimo to można się to tego szybko przyzwyczaić i nie sprawia problemu. Na padzie też grałem i również nie mam zastrzeżeń.
Szkoda, że nie ma platyny na PS3 :(

@GamesFlemes:
  • Odpowiedz
@NieR: kurde, grałem z 5 razy i nigdy nie ukończyłem przez buga z perłami. Zakończenia się dowiadywałem jeszcze z wielkiej encyklopedii gier 2003 albo 2004 XD

Kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Roniq: A myślałem, że tylko ja miałem z nimi problem xD. Przez dobrą godzinę główkowałem dlaczego brakuje mi jednej perły (w późniejszym etapie brakowało mi też drugiej) przez co nie mogłem ulepszyć poduszkowca i stałem w miejscu z fabułą. Okazało się, że nie wypadła z jednego bossa i byłem zmuszony dodać sobie ją ręcznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Innym razem wywalało mnie do pulpitu w dwóch lokacjach
  • Odpowiedz
@NieR: pamiętam tylko ze zawsze brakowało mi do napędu kosmicznego (czy czegoś podobnego) i tam kończyłem grę. Może przejdę niedługo, bo to była super gierka
  • Odpowiedz