Wpis z mikrobloga

Mam tętna i kadencji/prędkości z Magene + wahoo bolt i śmigają elegancko ;)
Z zegarkiem Garmina też się bez problemu łącza :)
  • Odpowiedz
@Airon1337: sunding 2w1 kadencja i prędkość. Bez problemu połączyłem z Cateye a teraz z Meilan. Obecnie tak jak mirki wyżej wymieniają jest - magene. Hr od nich do zdobycie jest za 70 zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Airon1337: jak HR to tylko pasy na klatkę albo ramię od Garmina, Polara albo Scosche, reszta to zabawki dające losowe wyniki. Kadencja i prędkość to wszystko jedno, magene są spoko
  • Odpowiedz
@Airon1337: Mam 2w1 (prędkość i kadencję). Sprzęt działa wiec nie szukam problemów na siłę. Obecnie tylko baterię wymieniłem. Magene wymaga dwa czujniki, jedne prędkość, drugi kadencja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DejwiD: tak, używałem go i porównywałem z innymi pasami. Wykres tętna skacze na nim jak #!$%@? z amplituda nawet 50bpm przy spokojnej jeździe w stałym tempie. Oprócz tego zdarzało mu się rozłączyć bez powodu. Już pierwszy lepszy OHR z dowolnego zegarka jest pewniejszy niż ten pas
  • Odpowiedz
@teryuu: to trzeba było reklamować, bo trafiłeś najprawdopodobniej uszkodzony egzemplarz, Szczególnie jeżeli Ci się rozłączał. taki na pewno nie będzie dobrze działał. Bez względu na producenta.. Spójrz na kawałek wykresu mojego majfrenda. Interwały ładnie łapie, widać też dryf. Nie ma do czego się przyczepić, a kosztował pewnie 1/3 garmina
DejwiD - @teryuu: to trzeba było reklamować, bo trafiłeś najprawdopodobniej uszkodzon...

źródło: comment_1588769723PvvFKt1UHNKJsF3boDyIn7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DejwiD: byc może miałem pecha, twój wykres wygląda nieźle, w internecie ten pas tez raczej dobre opinie zbiera więc może coś w tym być. Tak czy inaczej wychodzę z założenia że lepiej zapłacić więcej i mieć pewny sprzęt niż liczyć na szczęście ;)
  • Odpowiedz
@Airon1337: po taniości to sunding 2w1 po bt. Wyglada gorzej od magane, ale zapłacisz z 10$ i będziesz miał oba parametry, a nie 2x14$ za to samo. HR brałbym dwuzakresowy bt i ant+. Musisz pomyśleć czy nie przeszkadza Ci mieszanie BT i ANT+ i czy licznik obsługuje
  • Odpowiedz
@DejwiD: @teryuu: problemy z rozłączaniem mogą wynikać z nieszczelności uszczelki id baterii. Ostatnio wymieniłem w nim baterię i zaczął się rozłączać. Po powrocie do domu zacząłem go oglądać, otworzyłem klapkę od baterii a tam wilgoć. Wcześniej problemów nie miałem z nim. Myślę zeby uszczelkę przesmarować wazeliną.
  • Odpowiedz