Wpis z mikrobloga

Łona, kiedy to ja go słuchałem ja #!$%@?... i tak łysy czort mi chodzi regularnie po głowie że w każdej chwili mógłbym wjechać na bit :D komu JETSEM krewien tracę nerwy w domysłach, może webber? Webber by go raczej nie przysłał ( ͡° ʖ̯ ͡°) echhh starość :(
  • Odpowiedz
@ReFree: Nie dokarmiacie shadego, to jest niushulowiec wyklęty. Wszystko co dobre ale zrobione przez starszego niż 30 lat rapera i nie #!$%@? gownem, to nie dla niego.
  • Odpowiedz
@Shatter:

no są, ale melodia w rapie jest słaba.

nieprawda, w sensie kiedyś poza Outkast, sceną Memphis czy A Tribe Called Quest rzeczywiście rap muzycznie miał niewiele do zaoferowania ale dziś tak nie jest

Słucham dosłownie dwóch zagranicznych artystów

no skoro tylko 2 zagranicznych artystów tylko słuchasz to trochę słaba próba jak na tak daleko posunięty osąd.

Rap pod względem muzycznym bardzo się rozwinął w ostatniej dekadzie, istnieje wielu twórców robiących
  • Odpowiedz
@Shatter: ale to, że rap jest najpopularniejszym gatunkiem na ziemi i wyznacza trendy w innych gatunkach to fakty ¯\_(ツ)_/¯

No trochę chyba przesadasz z tymi "niesamowitościami" xD

nie przesadzam, to stara stronka nie obejmująca jego nowszej twórczości, w której jeszcze bardziej się rozwinął i przekroczył kolejne granice gatunku
  • Odpowiedz
@Farezowsky:
Szanuję za teksty inteligentne teksty i w ogóle. Ale nie rozumiem dlaczego bit (podkład) jest potraktowany tak po macoszemu. Jakieś pukanie i miauczenie. Wiem, że hot 16 ma być prosta i szybka, ale niech będzie trochę tej muzyki w muzyce
  • Odpowiedz
@Shatter:

Wskaż wpływ rapu na trendy w metalu xD

nie napisałem, że w każdym gatunku a, że w innych gatunkach ale akurat w metalu to jest dość proste. Słyszałeś kiedyś o RATM, nu-metalu albo trap-metalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz