Wpis z mikrobloga

@siwers3: jeśli ja piszę, że muzycznie ostatni album Multiego, którego nawet nie słuchałeś jest muzycznie ciekawszy niż kariera łony a ty zaczynasz argumentacje przeciw mojej tym że warstwa tekstowa albumu, którego nie słuchałeś jest porażką to chyba ty jesteś pijany jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) pisałem o tym, że ten album jest ciekawszy muzycznie a nie tekstowo jakbyś nie skumał jeszcze
@siwers3:
@ReFree:
fani łony z argumentacją elokwentną jak jego muzyka, jeden nie słuchał albumu multiego i obraża rodzinę a potem bluźni zamiast się jakoś sensownie odnieść a drugi nie słuchał albumu ale wie, że nie jest ciekawszy muzycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak wy chyba powinniście na jakieś prawo iść i do kancelarii łony z takimi umiejętnościami dyskusji i argumentacji
@ShadyTalezz: Bardzo lubię Łonę. Np. z ostatniej EPki dowiedziałem się o żydowskiej scenie bigbitowej w Szczecinie przed '68 albo o lokalnym szczecińskim artyście robiącym instalacje. U innych rapsów póki co dowiedziałem się kogo ruchali i że pili łiski. Więc zaliczam się do tych co nie lubią rapu, a lubię Łone (ew. Eldokę). Choć ma pewne stałe sformułowania ("nie wiem - mniejsza o" itp. które już nużą).
@Halbr: good for you ale są ludzie, co słuchają muzyki dla rozrywki i nie traktują jej jak encyklopedie i ma im się prawo jego muzyka nie podobać, zwłaszcza że są raperzy, którzy będąc lepszymi tekściarzami niż on nie są tak nudni muzycznie. Zresztą łona sam się do takich ludzi zalicza bo jedną z jego ulubionych płyt jest Skandal o prawilności i #!$%@? policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ShadyTalezz: Nie no, pewnie, rozumiem. Sam słucham metalu i musiałbym na głowę upaść, gdybym słuchał metalu dla liryki. ( )
Tak tylko wyjaśniam dlaczego Łona jest o tyle wyjątkowy, że przyciąga niesłuchających rapu. Po prostu jest dobry językowo i przystępny dla ludzi, którzy chcą posłuchać o czymś, ale bez wynurzeń wykonawcy na temat swojego życia, bez chwalenia się czego to nie on. Bez życiowych rozterek i
@siwers3: nie wiem, nie obchodzi mnie to, to nie ja próbuje komuś udowodnić, że jakaś płyta jest #!$%@? bez słuchania jej. Nie ma w niej nic co by sprawiało, że nie da się jej słuchać, masz tracki nawet gdzie nie ma tego strasznego dla fanów łony autotune i są one nawet większością, swoją postawą już udowodniłeś że jesteś po prostu uprzedzony i nawet jakby łona nagrał pod ksywką young multi to