Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Ile to już razy miało #!$%@?ć? Szczerze to już mi się chce śmiać jak czytam takie kocopoły, mieliśmy mieć drugie Włochy po Wielkanocy, Majówce, teraz jeszcze mają być po zniesieniu obostrzeń XD A liczba zakażonych dalej spada przy wzroście liczby testów
  • Odpowiedz
@Rabusek: chyba nie sądzisz, że maska wszędzie jest niezbędna? mam nosić na spacerze jak w okolicach 3m nikogo obok mnie nie ma? zakładam kiedy ma to sens albo kogoś mijam
  • Odpowiedz
chyba nie sądzisz, że maska wszędzie jest niezbędna? mam nosić na spacerze jak w okolicach 3m nikogo obok mnie nie ma? zakładam kiedy ma to sens albo kogoś mijam


@Chochla: no i masz rację, problem jest z ludźmi którzy usilinie wchodzą bez masek do sklepów i którzy uważają że ci którzy maski mają to debile, bezmózgi itp.

Wczoraj na pewnej grupie facebookowej czytałem pochwały jak to w USA kobieta zastrzeliła ochroniarza
  • Odpowiedz
chyba nie sądzisz, że maska wszędzie jest niezbędna? mam nosić na spacerze jak w okolicach 3m nikogo obok mnie nie ma? zakładam kiedy ma to sens albo kogoś mijam


@Chochla: nie, ale jeśli wychodzę przed budynek gdzie jest 480 mieszkań i 90% nie ma masek to coś jest #!$%@? nie tak
  • Odpowiedz
Szczerze to już mi się chce śmiać jak czytam takie kocopoły, mieliśmy mieć drugie Włochy po Wielkanocy, Majówce, teraz jeszcze mają być po zniesieniu obostrzeń X


@tetrillion: a no to spoko, to zdejmijmy wszyscy maski XD
  • Odpowiedz